یورگن کلوپ، سرمربی آلمانی لیورپول نسبت به رفتار نیمکت آرسنال اعتراض نشان داد.

لیورپول امروز در شرایطی با چهار گل آرسنال را بدرقه کرد که در نیمه اول درگیری لفظی شدیدی بین یورگن کلوپ و میکل آرتتا، سرمربی جوان حریف در لب خط ایجاد شد. یورگن کلوپ در پایان این دیدار به تمجید از عملکرد مرسی سایدی ها مقابل آرسنال پرداخته و البته مدعی شد نیمکت حریف نسبت به هر اتفاقی درون میدان واکنش تندی نشان داده است.

یورگن کلوپ گفت: "ما باید واکنش نشان می دادیم. بازیکنان لیورپول در بازی امروز نشان دادند که رشد کردند. پس از اتمام نیمه اول تمام جریان بازی را کنترل کردیم و این ترکیبی از یک عملکرد بسیار پخته و با لحظات بسیار هیجان انگیز و در نهایت یک نتیجه فوق العاده بود.

نمی توانید تصور کنیم چقدر از در اختیار داشتن تاکی مینامینو خوشحالم. او در شرایط فعلی فوق العاده ظاهر شده و امروز او راه حل ما روی نیمکت برای تقریبا پنج پست در جریان مسابقه بود.

پیروز شدن در بازی های خانگی همیشه مهم است و البته بردن در هر مسابقه در این لیگ دشوار است. ما در آخرین بازی شکست خوردیم و بازیکنان به نزدیک به 15 کشور مختلف سفر کرده و بازگشتند. برخی از آنها مصدوم شده و نمی توانستند بازی کنند

آیا درگیری با میکل آرتتا باعث شد لیورپول و هواداران راه افتاده و انگیزه بیشتری بگیرند؟ این جزء برنامه تیم نبود، اما اگر این اتفاق افتاده که مشکلی نیست. در صحنه درگیری چیز خاص و عجیبی رخ نداد. دو بازیکن به هوا پریدند، اما نیمکت آرسنال برای هر صحنه ای اعتراض می کرد. من فقط پرسیدم از این کار چه هدفی دارید؟ من واقعا از رخ دادن چنین صحنه هایی اذیت می شوم و رفتار نیمکت آرسنال آزاردهنده بود، زیرا  همه نیمکت حریف در آن لحظه به سمت سادیو مانه رفتند."

 

 

انتهای پیام/