ترکیب یازده نفره دو تیم بروسیا دورتموند و بایرن مونیخ منتشر شد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

 در حساس‌ترین دیدار از چهاردهم رقابت‌های بوندس لیگا، دو تیم بروسیا دورتموند و بایرن مونیخ از ساعت 21 به وقت تهران در ورزشگاه سیگنال ایدونا پارک به مصاف هم خواهند رفت. هر دو تیم رقابت بسیار نزدیکی در جدول برای صدرنشینی دارند. باواریایی‌ها تنها با یک امتیاز اختلاف نسبت به زنبورها در رده اول هستند و شاگردان مارکو رز می‌دانند که در صورت باخت، ممکن است مثل یک دهه اخیر قهرمانی آلمان را تقدیم بایرنی‎ها کنند. 

ترکیب دو تیم به شرح زیر می‌باشد؛ 

بروسیا دورتموند: گرگور کوبل، مانوئل آکانجی، متس هوملس، امره جان، توماس مونیه، رافائل گریرو، جولیان برانت، مارکو رویس، محمود داهود، جود بلینگهام، ارلینگ هالند

سرمربی: مارکو رز

بایرن مونیخ: مانوئل نویر، لوکاس هرناندز، بنجامین پاوارد، آلفونسو دیویس، دایوت اوکامپانو، کورنتین تولیسو، لئون گورتزکا، کینگزلی کومان، لروی سانه، توماس مولر، روبرت لواندوفسکی

سرمربی: یولین ناگلزمان

تورگان هازارد، رومن بورکی و جیووانی رینا از دورتموند و یاشوا کیمیش از بایرن مونیخ از مهم‌ترین غایبان این دیدار می‌باشند. 

آخرین تقابل دو تیم در سیگنال ایدونا پارک، با برتری 3-1 بایرن مونیخ و قهرمانی آن‌ها در سوپرکاپ آلمان به پایان رسید. البته بایرنی‌ها در تمامی 6 دیدار اخیر در همه رقابت‌ها را دورتموند را شکست داده‌اند.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.