رالف رانگنیک، سرمربی منچستریونایتد، می‌گوید منتظر است تا با حریفش در مرحله یک هشتم آشنا شود.

به گزارش فرتاک ورزشی،

منچستریونایتد شب گذشته در آخرین دیدار مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا میزبان یانگ بویز بود و در نهایت به تساوی 1-1 رضایت داد.

صعود شیاطین سرخ به مرحله یک هشتم لیگ قهرمانان پیش از این بازی نیز قطعی شده بود و همین موضوع باعث شد که این سرمربی آلمانی به بعضی از بازیکنان تیمش در این دیدار استراحت دهد.

رانگنیک پس از بازی در این باره به خبرنگاران گفت:« ما نباید خیلی سختگیر باشیم. من کاملا به این سیستم و ترکیب آگاه بودم. بازیکنان به این شکل کنار هم بازی نکرده بودند. من فکر می‌کنم نیم ساعت اول بازی خوب بود، ما گل زیبایی زدیم و دو موقعیت خوب دیگر داشتیم و باید کار را حداقل 0-2 می‌کردیم. اما پس از آن اشتباه کردیم و پیش از حد منفعلانه بازی کردیم.»

او ادامه داد:« ما در لاک دفاعی فرو رفتیم و همین باعث شد که آنها چند پرس خوب انجام داده و گل را نیز روی همین موقعیت به ما بزنند. ما در نیمه دوم هم موقعیت خوبی برای گلزنی داشتیم اما آنها نیز چند فرصت داشتند. اما من هنوز باور دارم که دادن فرصت بازی به بازیکنان جوان کار درستی بود.»

این مربی آلمانی درباره حریف احتمالی یونایتد در مرحله یک هشتم لیگ قهرمانان گفت:« این لیگ قهرمانان است، بنابراین شما نمی‌توانید انتظار حریف آسانی را داشته باشید. پس ما منتظر خواهیم ماند تا ببینیم چه می‌شود. من فکر می‌کنم قرعه‌کشی روز دوشنبه است. تمرکز ما در حال حاضر روی نوریچ است که بازی مهمی برای ما است. روز سه شنبه هم باید به مصاف برنتفورد بریم و پس از آن در خانه با برایتون بازی کنیم. این‌ها بازی‌هایی هستند که تمام تمرکز ما باید روی آنها باشد و امیدواریم که تمام امتیازات ممکن را از آنها به دست آوریم.»

 

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.