کیلیان امباپه، ستاره پاری سن ژرمن، معتقد است که این تیم با توجه به ستاره‌هایی که در اختیار دارد نباید برای پیروزی مشکلی داشته باشد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

پاری سن ژرمن در پنجره نقل و انتقالات تابستانی موفق شد لیونل مسی را به خدمت بگیرد تا فهرست ستاره‌هایش را تکمیل کند.

آنها علاوه بر مسی، با سرخیو راموس و جانلوییجی دوناروما نیز به عنوان بازیکن آزاد قرارداد بستند تا در تمامی پست‌ها حداقل یک ستاره بزرگ را در اختیار داشته باشند.

با این حال این تیم در بعضی از دیدارهای این فصل به مشکل خورده و نتوانسته نمایشی که بسیاری انتظارش را داشتند ارائه دهد.

امباپه در پاسخ به سوالی در این باره به سایت رسمی پی اس جی گفت:« ما در حال حاضر خوشحال هستیم چون همه تیم می‌خواهند پیروز باشند. البته که ما پس از بازی وقتی آنالیز را می‌بینیم به خودمان می‌گوییم که می‌توانستیم تکلیف بازی را پیش از سوت پایان روشن کنیم. ما همچنین می‌دانیم که با این بازیکنان نباید در بعضی از بازی‌ها به مشکل بخوریم.»

این ستاره فرانسوی ادامه داد:« اما از همه چیز راضی و خوشحال هستیم و این چیزی است که ما را بیشتر متحد می‌کند. این پیروزی‌ها از کسی دزدیده نشده‌اند. ما با جسارت و همه در کنار هم برای کسب آنها تلاش کردیم و این نشان می‌دهد که ما اراده بسیاری داریم.»

او همچنین درباره بازی این هفته در برابر موناکو، تیم سابقش، اظهار داشت:« این بازی بسیار خاص است. اول از همه بازی مهمی در لیگ فرانسه است. و موناکو هم تیم بزرگی است که می‌داند چطور در دیدارهای بزرگ بازی کند. البته که برای من هم خاص است چون برای مدتی طولانی در این تیم بازی کردم و دوستانی در آنجا دارم. اما وقتی در پی اس جی هستید، جایی برای چنین احساساتی وجود ندارد. باید پیروز باشید و به همین دلیل من تمام تلاشم را برای کمک به تیم انجام می‌دهم.»

امباپه درباره شرایط لیگ فرانسه که بسیار فیزیکی و پیچیده توصیف می‌شود گفت:« این لیگ بسیار سخت و فیزیکی است. جدیت بسیاری در همه تیم‌هاست و بازیکنان به دنبال برخوردهای فیزیکی هستند. بازی در این لیگ آسان نیست. من فکر می‌کنم به همین دلیل طبیعی است که پی اس جی به دنبال سازگاری باشد، خصوصا که ما بازیکنان جدید بسیاری داریم که با لیگ آشنا نیستند. کمی زمان می‌برد که شرایط به بهترین حالتش برسد اما ما در مسیر درست قرار داریم.»

 

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.