مینو رایولا، مدیر برنامه ارلینگ هالند، توضیحاتی را در مورد مصاحبه اخیر خود پیرامون این ستاره نروژی ارائه داد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

در یکی دو روز گذشته مصاحبه ای جنجالی از مینو رایولا درباره آینده ارلینگ هالند منتشر شد که سر و صدای زیادی به پا کرد. جایی که رایولا گفت: "دو سال است که به این موضوع فکر می‌کنیم. ایده‌های روشنی داریم در مورد اینکه ارلینگ باید به کجا برود، و البته به آنچه بازار نقل‌وانتقالات ارائه می‌دهد هم نگاه می‌کنیم. اگر این کار را نمی‌کردم، مدیر برنامه بدی می‌شدم. می‌توانیم با بازیکنی همچون هالند بر بازار نقل‌وانتقالات تاثیر بگذاریم.

ارلینگ می تواند قدم بعدی را در فوتبالش بردارد و این کار را نیز انجام خواهد داد. بایرن مونیخ، رئال مادرید، بارسلونا و سیتی تیم هایی هستند که می توانند مقصد بعدی هالند باشند. سیتی در 8 سال اخیر 5 بار فاتح لیگ برتر شده در حالی که یونایتد یک بار هم قهرمان نشده است. وقتی ارلینگ راهی دورتموند شد، همه می دانستیم چنین روزی خواهد رسید و ماندنی شدن او طولانی نخواهد بود."

در همین راستا مینو رایولا اکنون درباره این مصاحبه توضیح داده است. این مدیر برنامه پر سر و صدا در توییتر خود نوشت: "می‌خواهم موارد زیر را در مورد مصاحبه Sport1 توضیح دهم. چهار باشگاهی که در مورد آینده هالند ذکر کردم، فقط یک مثال بود که بگویم وقتی او جدا شود، به یکی از 15 باشگاه برتر اروپایی خواهد رفت. اکنون تمرکز ارلینگ فقط روی فوتبال است و هیچ مذاکره ای با هیچ باشگاهی وجود ندارد."

 

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.