مدافع برزیلی پاری‌سن‌ژرمن قصد دارد چند سال دیگر برای این تیم بازی کند.

به گزارش فرتاک ورزشی،

مارکینیوش که تا سال 2024 با باشگاه پاری‌سن‌ژرمن قرارداد دارد و اخیراً هم بحث علاقه‌مندی باشگاه‌هایی همچون رئال مادرید و چلسی به جذبش مطرح شده، قصد دارد برای مدت طولانی‌تری در این تیم فرانسوی بماند و فوتبالش را با پیراهن PSG  ادامه دهد.

فابریتزیو رومانو خبرنگار سرشناس ایتالیایی و کارشناس نقل‌وانتقالات فوتبال اروپا خبر داد؛ باشگاه پاری‌سن‌ژرمن خود را آماده ارائه پیشنهاد جدیدی به مارکینیوش 27 ساله می‌کند که بر این اساس بندهای پاداش مرتبط با مسابقات لوشامپیونه و لیگ قهرمانان اروپا نیز در آن گنجانده خواهد شد.

طبق این گزارش؛ این مدافع برزیلی به دنبال ماندن در پاری‌سن‌ژرمن و تمدید قراردادش است. طرفین اکنون در حال مذاکره با یکدیگر هستند که قرارداد جدید تا سال 2026 اعتبار داشته باشد یا سال 2027.

چندی پیش «رادیو مونت‌کارلو» فرانسه مدعی شده بود؛ باشگاه چلسی در تابستان اخیر پیشنهادی به باشگاه پاری‌سن‌ژرمن برای جذب مارکینیوش داده بود که بلافاصله از سوی این باشگاه فرانسوی و این مدافع برزیلی رد شد. چلسی آماده پرداخت 100 میلیون یورو بابت جذب این مدافع بوده است، بازیکنی که نهمین فصل حضورش در PSG را تجربه می‌کند.

مارکینیوش که تا سال 2024 با پاری‌سن‌ژرمن قرارداد دارد و در حال حاضر کاپیتان این تیم هم هست، تاکنون در 338 بازی برای پاریسی‌ها به میدان رفته و 34 گل نیز به ثمر رسانده است.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.