یک رسانه معتبر آلمانی از تصمیم زردپوشان وستفالن برای قطع همکاری با بازیکنی که او را از رئال مادرید قرض گرفته‌اند خبر داد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

به نظر می‌رسد که دوران حضور راینیر ژسوس، هافبک هجومی برزیلی تیم فوتبال بوروسیا دورتموند در این تیم به پایان رسیده است .این جوان 19 ساله برزیلی ماه فوریه سال 2020 به رئال مادرید پیوست و تابستان امسال هم با قرارادی قرضی به بوروسیا دورتموند ملحق شد، قراردادی که به پایانش نزدیک می‌شود.

با این حال دورتموندی‌ها قصد دارند قبل از رسیدن به آن زمان با راینیر قطع همکاری کنند چرا که این بازیکن در برنامه‌های تاکتیکی سرمربی‌اش مارکو رز هم نقش پررنگی ندارد. راینیر سال گذشته روی هم رفته 19 بازی (339 دقیقه) در تمام رقابت‌‌ها انجام داد و در آنها یک گل زد و یک پاس گل داد. در این فصل اگرچه دقایق حضور او در بوندس‌لیگا بیشتر شده (275 دقیقه در 11 بازی) اما آمار گلزنی و پاس گل‌هایش بدتر بوده چرا که نه گلی زده نه پاس گلی داده است. همین آمار ضعیف هم سبب شده که رز در 10 بازی اخیر دورتموند تنها 28 دقیقه به راینیر میدان بدهد.

دورتموند قصد دارد که راینیر را در ماه ژانویه قرارداد راینیر را فسخ کند و او را به رئال مادرید برگرداند تا حقوق او را به بازیکنی جدید اختصاص دهد.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.