رسانه های اوکراینی خبر می دهند که باشگاه فنرباغچه ترکیه پیشنهاد 3 میلیون یورویی تیم متالیست اوکراین را برای جذب صیادمنش رد کرده است.

به گزارش فرتاک ورزشی،

 پس از اتمام قرارداد اللهیار صیادمنش با باشگاه زوریا لوهانسک اوکراین، او باید به ترکیه بازگردد و فنرباغچه به عنوان تیمی که با مهاجم ایرانی قرارداد دارد، درخصوص آینده این بازیکن تصمیم می گیرد ولی اکنون خبر رسیده است که تیم ترکیه ای در اقدامی قابل توجه، پیشنهاد 3 میلیون یورویی برای جذب اللهیار را رد کرده است.

چندی پیش بود که رسانه های اوکراینی خبر دادند باشگاه متالیست خارکف در دسته یک اوکراین که مدعی اصلی صعود به لیگ برتر است، در پی جذب صیادمنش است. وب سایت fanday نوشت که این تیم برای جذب مهاجم ایرانی پیش قدم شده است اما باشگاه فنرباغچه پیشنهاد 3 میلیون یورویی متالیست خارکف را رد کرده است.

اطلاعات زیادی درباره علت رد شدن این پیشنهاد منتشر نشده که آیا فنرباغچه تمایل به حفظ اللهیار دارد یا پیشنهاد 3 میلیون یورویی از دید مدیران تیم ترکیه ای مبلغ کمی به حساب می آید اما به هر شکل این پیشنهاد جالب توجه از سوی فنرباغچه رد شده است.

 

در قرارداد قرضی صیادمنش و زوریا لوهانسک آمده بود که در صورت پرداخت 3 و نیم میلیون یورو، این تیم می تواند قرارداد اللهیار را دائمی کرده و این مهاجم را برای همیشه در اختیار داشته باشد اما زوریا به دلیل مشکلات مالی توانایی پرداخت این مبلغ را نداشت و به همین دلیل صیادمنش باید به ترکیه بازگردد.

صیادمنش در طول مدت حضور در اوکراین در 50 بازی در تمامی تورنمنت ها برای زوریا به میدان رفت و 15 گل به ثمر رساند و 7 پاس گل داد. متالیست خارکف نیز نیم فصل نخست لیگ یک اوکراین را با اختلاف 11 امتیازی نسبت به تیم دوم به پایان رساند و کاندیدای اصلی صعود به لیگ برتر محسوب می شود.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.