در حالی که به نظر می‌رسد باشگاه بارسلونا توانسته با بازیکن فرانسوی خود برای تمدید قراردادش به توافق برسد، مانعی جدید برای امضای قرارداد جدید به وجود آمده است.

به گزارش فرتاک ورزشی،

آخرین جلسه ملاقات مدیربرنامه عثمان دمبله با نمایندگان باشگاه بارسلونا برای تمدید قرارداد آنطور ه باشگاه انتظار داشت سازنده نبوده است و برخلاف چیزی که پیش از این اعلام شده بود طرفین هنوز به توافق نهایی دست پیدا نکرده‌اند.

عثمان دمبله تا پایان فصل جاری با بارسایی‌ها قرارداد دارد و به این ترتیب او می‌تواند در ماه ژانویه با پیشنهادهایی که دریافت می‌کند پاسخ بدهد و بارسلونا هم نمی‌تواند مانعش شود. بارسلونا نمی‌خواهد بازیکنی که خریدش از دورتموند در سال 2017 نزدیک به 120 میلیون یورو روی دست باشگاه هزینه گذاشت را به عنوان بازیکن آزاد از دست بدهد اما حقوقی که به او برای ماندن در نوکمپ پیشنهاد کرده هم با رقمی که بازیکن می‌خواهد فاصله زیادی دارد. با این وجود ژاوی هرناندس، سرمربی تیم و کارفرمایانش نسبت به حفظ دمبله خوشبین هستند.

بارسلونا به سبب پر بودن سقف پرداخت حقوق به بازیکنان، محدودیت‌ها زیادی برای جذب بازیکنان جدید دارد و به همین دلیل هم مجبور است از حقوق بازیکنانش بکاهد.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.