به نظر می‌رسد بارسا قصد دارد در صورت نا امید شدن کامل از تمدید قرارداد عثمان دمبله این بازیکن را در نقل و انتقالات ژانویه به فروش برساند.

به گزارش فرتاک ورزشی،

از زمان انتقال عثمان دمبله به بارسلونا در تابستان 2017، او نتوانسته انتظارات را برآورده کند و دائماً با مصدومیت های پیاپی دست و پنجه نرم کرده است؛ موضوعی که در چند وقت اخیر شایعات زیادی را در مورد جدایی این بازیکن به وجود آورد اما نهایتا بعد از انتخاب ژاوی به عنوان سرمربی جدید بارسلونا او تأکید کرد که خواهان ماندن دمبله در این تیم است.

ژاوی در مراسم معارفه خود به عنوان سرمربی جدید بارسلونا درباره وضعیت عثمان دمبله و آینده اش گفته بود: "از نظر من دمبله می تواند در پست خودش بهترین بازیکن دنیا باشد ولی باید روی او کار کرد. به خود او بستگی دارد و ذهنیتش و اینکه کمتر مصدوم شود. تمدید با او در اولویت های من است. هر بازیکنی مصدوم می شود ولی باید بهتر تمرین کند. سطح توقع من از بازیکنان بالاست و او به این درک خواهد رسید که باید بیشتر و بیشتر کار کند."

با این حال طی روزهای اخیر تقریباً تمام منابع معتبر تایید کردند که مذاکرات بین بارسلونا و ستاره فرانسوی به بن‌بست کامل خورده و تمدید قرارداد عثمان دمبله تقریباً منتفی است. در همین راستا رادیو کاتالونیا گزارشی منتشر کرده و مدعی شده که باشگاه بارسلونا تا تابستان صبر نخواهد کرد و قصد دارد عثمان دمبله را در همین ژانویه به فروش برساند. در واقع بارسا برای ثبت قرارداد بازیکنان جدیدش از جمله فران تورس نیاز دارد که برخی ستاره های خود را به فروش برساند و به نظر می‌رسد که این اتفاق در مورد عثمان دمبله رخ خواهد داد.

 

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.