بارسلونا در حال توافق نهایی برای جذب آندریاس کریستنسن، مدافع دانماکی چلسی است.

به گزارش فرتاک ورزشی،

بارسلونا از همین حالا به دنبال تقویت خط دفاعی خود برای فصل بعد بوده و البته تمرکز خود را روی جذب بازیکنان آزاد قرار داده است. قرارداد آندریاس کریستنسن، مدافع دانمارکی و جوان چلسی در پایان این فصل به اتمام می رسد و هنوز توافقی در مورد ماندن این بازیکن برای فصول بعد در لندن حاصل نشده است.

نشریه اسپورت امروز در گزارشی مدعی شد مدیران بارسلونا برای توافق با کریستنسن وارد عمل شده و به نتایج خوبی نیز دست یافته اند. بر اساس ادعای این نشریه، حالا و با شروع سال جدید میلادی کریستنسن برای امضای پیش قرارداد با بارسلونا آماده شده و احتمالا این اتفاق به زودی رخ خواهد داد.

کادر فنی بارسلونا آندریاس کریستنسن را یک مدافع ایده‌آل می‌دانند و  معتقدند او می تواند در سال های پیش رو نقش مهمی را در خط دفاعی این تیم ایفا کند. همچنین آینده مدافعانی چون جرارد پیکه، کلمنت لنگلت و ساموئل اومتیتی همگی در هاله ای از ابهام قرار دارد و تکلیف این سه بازیکن برای فصل بعد مشخص نیست. اخباری در مورد احتمال خداحافظی جرارد پیکه در پایان فصل از فوتبال شنیده شده و اومتیتی و لنگلت نیز ممکن است در لیست فروش قرار بگیرند.

به همین علت توافق با آندریاس کریستنسن در اولویت فعالیت مدیران بارسلونا قرار گرفته و احتمالا این مدافع دانمارکی فصل بعد در نوکمپ بازی خواهد کرد. کاتالان ها اخیرا با سزار آسپلیکوئتا نیز وارد مذاکره شده و ممکن است دیگر مدافع چلسی را نیز به صورت رایگان در تابستان 2022 جذب کنند.

 

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.