باشگاه دورتموند به مهاجم نروژی اعلام کرده که هرچه زودتر باید تصمیم خودش در مورد جدایی از این تیم را بگیرد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

باشگاه دورتموند به ارلینگ هالند تا پایان ماه جاری میلادی مهلت داده تا تصمیم نهایی خود را برای انتقال به تیمی دیگر یا ماندن در دورتموند بگیرد.

ستاره نروژی به تازگی به صورت غیررسمی در اسپانیا و در شهر ماربیا در مورد آینده‌اش صحبت کرده است. او به هوادارانش گفته که می‌خواهد در اسپانیا بازی کند و به نظر می‌رسد که رئال‌مادرید و بارسلونا گزینه های اصلی او برای فصل آینده باشند. هالند باید تا ۳۱ ژانویه (۱۱بهمن) در مورد فصل آینده تصمیم بگیرد.

در حال حاضر خوان لاپورتا رئیس باشگاه بارسلونا همه تلاش خود را می‌کند تا هالند را به خدمت بگیرد و در تلاش است تا با فروش بعضی از بازیکنان مازاد بتواند این انتقال را به سرانجام برساند. از طرف دیگر رئال‌مادرید هم به دنبال این مهاجم گلزن است و نکته مهم این است که رئال شرایط مالی بسیار بهتری نسبت به بارسلونا دارد.

مینو رایولا مدیربرنامه‌های هالند فعلاً با هیچ‌کدام از دو باشگاه به توافق نرسیده است. مدیران رئال خرید هالند را کاملاً امکان‌پذیر می‌دانند و معتقدند با حضور ارلینگ و امباپه خط حمله فوق‌العاده‌ای برای فصل بعد در اختیار خواهند داشت.

دورتموند به هالند گفته است که باید ظرف یک ماه آینده و تا قبل از ۱۱ بهمن تکلیفش را مشخص کند. مسئولان دورتموند می خواهند برای فصل بعد برنامه‌ریزی کنند. یکی از اهداف آن‌ها این است که آدیمی از سالزبورگ را به عنوان جانشین هالند بخرند هر چند که گزینه‌هایی نظیر ولاهوویچ، داروین و کالاژیچ را نیز مد نظر دارند، البته اگر جدایی هالند از این تیم قطعی شود.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.