بازیکن ولزی رئال مادرید در زمینه مالی رکورد جالبی به ثبت رسانده است.

به گزارش فرتاک ورزشی،

آخرین بار که گرت‌ بیل یک بازی کامل برای رئال مادرید انجام داد را کسی به خوبی به خاطر ندارد. واقعیتی که رئالی‌‌ها در این فصل با آن مواجه هستند، حضور 232 دقیقه‌‌ای بیل با پیراهن ولز  و  حضور 193 دقیقه‌‌ای با پیراهن رئال مادرید برابر حریفان است. این در حالی است که در سال 2022 هم هیچ چیز در مورد بازی کردن بیل قطعی و مشخص نیست. بیل سال جدید را نیز با مشکلات عضلانی آغاز کرده و علاوه بر غیبت برابر ختافه در دیدار جام حذفی برابر آلکویانو هم حضور نخواهد داشت. 

 

حضور کمرنگ بیل در ترکیب رئال مادرید شاید از نظر فنی تیم آنچلوتی و هواداران را دچار مشکل نکند اما بار اقتصادی که روی دوش باشگاه می‌‌گذارد را به خوبی نمایان می‌کند. طبق قرارداد بین بازیکن و باشگاه، حقوق فصل جاری که به حساب این بازیکن ولزی پرداخت می‌‌شود، رقمی معادل 17 میلیون یورو است؛ بالاترین حقوق پرداختی باشگاه در ترکیب فعلی. کافی ست ماشین حساب را برداریم و حقوق بیل را تقسیم بر دقایقی کنیم که تا اینجای فصل برای کهکشانی‌‌ها به میدان رفته تا به رقم عجیب و غریب 88 هزار یورو به ازای هر دقیقه برسیم! این رقم با در نظر گرفتن سایر پرداخت‌‌های رئال مادرید می‌‌تواند تا دوبرابر در هر دقیقه افزایش پیدا کند.

ماه نوامبر سال گذشته، بیل به دلیل عدم دریافت مجوز پزشکی نتوانست به بازی برابر رایووایکانو برسد اما در همان روزها به اردوی تیم ملی ولز دعوت شد و پس از حضور در ترکیب ولز دوباره از ناحیه زانو مصدوم شد و تا به امروز حتی یک بار برای رئال مادرید به میدان نرفته است. حتی در فصل گذشته که زیدان برای بازی ندادن به او از هیچ ترفندی دریغ نمی‌‌کرد، دقایق بازی بیل تا این حد پایین نبود.

باید منتظر ماند و دید گرت بیل برای حضور در مرحله حذفی انتخابی جام جهانی با پیراهن ولز که تقریبا با تاریخ ال‌‌کلاسیکو و حضور احتمالی در  مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان همزمان است، چه برنامه‌‌ای دارد. هر چند در صورت حضور در بازی‌‌های حساس هم رئالی‌‌ها دیگر امیدی به درخشش پرخرج‌ترین بازیکن تیم که با کم‌ترین بازی بیش‌ترین دستمزد را دریافت می‌‌کند، ندارند! 

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.