زلاتان ابراهیموویچ پنجمین پنالتی خود در طی فصل گذشته سری آ و فصل کنونی را از دست داد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

در حالیکه پیروزی میلان برابر رم با توجه به نتیجه 3 بر یک قطعی بود، در واپسین لحظات بازی و روی حرکت خوب لیائو، روسونری صاحب یک ضربه پنالتی شد و جانلوکا مانچینی نیز با دریافت کارت زرد دوم از زمین مسابقه اخراج شد تا تیم مورینیو در لحظات پایانی 8 نفره بازی را ادامه دهد.

اختلاف 2 گل در نتیجه، سبب شد تا زلاتان ابراهیموویچ پشت این ضربه پنالتی بایستد و در بازگشت پس از مصدومیت، برای تیمش گلزنی کند. روسونری در دقیقه 8 این بازی نیز صاحب یک ضربه پنالتی شده بود که اولیویه ژیرو آن را به گل تبدیل کرده بود و حالا نوبت زلاتان بود تا پیروزی تیمش را شیرین تر کند.

زلاتان ابراهیموویچ

 

اما روی پاتریسیو سنگربان پرتغالی دست مهاجم میلان را خواند و ضربه این بازیکن که به سمت راست دروازه رم زده شده بود، با سیو دیدنی پاتریسیو مهار شد تا شکست تیم آقای خاص از این سنگین تر نشود.

این پنجمین پنالتی بود که زلاتان از فصل قبل تاکنون از دست می داد. این بازیکن کهنه کار در فصل گذشته پشت 7 ضربه پنالتی ایستاد که 4 مورد آن را از دست داد. اینتر، اسپارتا پراگ، هلاس ورونا و بولونیا تیم هایی بودند که زلاتان برابر آنها نتوانست ضربه پنالتی اش را به گل تبدیل کند و او پنج شنبه شب نیز برابر رم یک پنالتی را به هدر داد.

پیش از این نیز انتقادات زیادی از پیولی به عمل آمده بود که چرا ضربات پنالتی تیمش را زلاتانی می دهد که بارها و بارها نشان داده است نمی تواند یک پنالتی زن قهار باشد و حالا نیز آمار فاجعه بار او در ضربات پنالتی این مسئله را ثابت کرده است که پیرمرد سوئدی باید قید ایستادن پشت پنالتی های میلان را بزند.

 

زلاتان ابراهیموویچ

 

زلاتان ابراهیموویچ

 

 

انتهای پیام/