یورگن کلوپ، سرمربی لیورپول، اعلام کرد که انتظار داشت این باشگاه در بازار نقل و انتقالات فعالیت بیشتری داشته باشد و حداقل یک بازیکن بیشتر به خدمت می گرفت.

،

قرمزها تاکنون سادیو مانه، ژوئل ماتیپ و لوریس کاریوس را به خدمت گرفتند و در مقابل جوردن آیب و مارتین اسکرتل از این تیم جدا شدند. کلوپ همچنین از جدایی ماریو بالوتلی در همین تابستان خبر داد.

سرمربی آلمانی اعلام کرد تعدادی دیگر از بازیکنان هم اگر می خواهند در فصل پیش رو فرصت بیشتری برای بازی پیدا کنند، باید به تیم های دیگری بروند و از تلاش لیورپول برای خرید یکی دو گزینه دیگر خبر داد.

FXjdaQxJKoTl

 

او به خبرنگاران گفت:" مطمئنم اتفاقات دیگری هم رخ خواهد داد. نمی دانم دقیقا چه اتفاقاتی اما دلیلی ندارد که یک بازیکن، در تیمی بماند که در آن شانس بازی ندارد.

وقتی شانسی برای بازی نیست، دلیلی برای ماندن وجود ندارد. بازییکنان جوان هستند. ما بازیکنان خیلی جوان مان را قرض نمی دهیم. هیچ امکانی وجود ندارد.

ما چند بازیکن داریم که ممکن است بخواهند بروند و من مطمئنم که این اتفاق رخ خواهد داد و یکی دو بازیکن دیگر به ما اضافه می شوند. تا 31 آگوست زمان زیادی باقی مانده و باید کمی تلاش کنیم."

 

انتهای پیام/