سرمربی تیم فوتبال تاتنهام به شاگرد سابقش در اینتر برای ملحق شدن به او در لندن چراغ سبز نشان داد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

به نقل از نشریه سان؛ آنتونیو کونته با دعوت از کریستین اریکسن برای انجام تمریناتش در تاتنهام، به نوعی موافقت خود را با بازگشت این بازیکن دانمارکی به تیم سفیدپوشان لندن ابراز کرد.

اریکسن از 6 ماه پیش که در رقابت‌های یورو 2020 دچار سکته قلبی شد، دیگر به میدان نرفته و به دلیل کار گذاشته شدن دستگاه ضربان‌ساز الکتریکی در بدنش، مجبور به فسخ قرارداد خود با اینتر شد. او اکنون بازیکن آزاد است و می‌تواند به هر تیمی که بخواهد ملحق شود. از آژاکس و چند تیم در دانمارک به عنوان مشتریان اریکسن یاد می‌شود و حالا به نظر می‌رسد که تاتنهامی‌ها هم بدشان نمی‌آید ستاره سابق خود را به این تیم برگردانند.

کونته 52 ساله درباره شاگرد سابقش در اینتر که اخیراً گفته از اینکه دوباره قلبش در زمین بازی بگیرد نمی‌ترسد، اظهار داشت: من خوشحالم که دوباره او را در زمین فوتبال و در حال ضربه زدن به توپ می‌بینم. اتفاقی که تابستان برای او رخ داد اصلاً خوب نبود، نه برای خودش نه برای افرادی که با او کار می‌کردند و آنهایی که او را می‌شناسند. من هم در آن لحظه خیلی ترسیده بودم. به همین دلیل هم الان که دوباره او را آماده و در حال بازی کردن می‌بینم خیلی خوشحالم. من فکر می‌کنم که درهای تیم ما همیشه به روی اریکسن باز است.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.