یک وبسایت ایتالیایی مدعی شده باشگاه یوونتوس در حال بررسی شرایط خرید مهدی طارمی، مهاجم ایرانی پورتو، است.

به گزارش فرتاک ورزشی،

تمامی تیم‌های اروپایی به دنبال مهاجمی با چند مهارت متفاوت هستند که مهارت آکروباتیک خوبی داشته باشد و حالا گزینه خوبی در اختیار دارند.

در واقع علاوه بر شم ذاتی گلزنی، داشتن ویژگی‌های چون حرکات سرعتی به سوی دروازه، توانایی حضور در کارهای تاکتیکی تیمی و مهارت ارائه بازی‌های درخشان برای تحت تاثیر قراردادن تماشاگران اهمیت بسیاری دارد.

مربیان اکثر اوقات خواهان جذب بازیکنان آماده و پخته هستند و در عین حال، هواداران هم دوست دارند درخششی را ببینند که نشان دهد ارزش قیمت بلیت پرداختی را داشته است.

نامی که مدتی است که در سراسر اروپا به گوش می‌رسد چندان درجه یک نیست اما بازیکنی است که از تمامی این سه ویژگی برخوردار است.

او در چند فصل اخیر رشد بسیاری داشته و نشان داده که قابل اعتماد است و هر ساعت بیشتر از قبل به یکی از ستاره‌های حاضر در بازار نقل و انتقالات تبدیل می‌شود.

در واقع مهدی طارمی با این که دیگر خیلی جوان نیست اما چند فصل است که به لطف گل‌های زده، همکاری در کار تیمی و شخصیتی که از خود نشان داده به یکی از چهره‌های تاثیرگذار تبدیل شده است.

او ویژگی‌های یک مهاجم مدرن کامل را دارد و بنابراین بسیاری از باشگاه‌های بزرگ اروپایی در حال بررسی شرایط او هستند.

طارمی در حال حاضر بازیکن پورتو است و موفق شد سال 2021 را با 20 گل زده و 16 پاس گل در 39 بازی به پایان ببرد که آماری بسیار درخشان به حساب می‌آید.

این ملی‌پوش ایرانی چند ماه پیش در دیدار برابر چلسی در لیگ قهرمانان گلی به ثمر رساند که توجه همه را به خود جلب کرد.

طارمی در واقع بهترین گل کل این رقابت‌ها را با ضربه برگردانی درخشان و چشم‌نواز به ثمر رساند که باعث شد تمامی تماشاگران حاضر در ورزشگاه از جا برخاسته و او را تشویق کنند.

قیمت این بازیکن که 55 بازی ملی و 25 گل زده در کارنامه دارد در حال حاضر 15 میلیون یورو است و قراردادش با پورتو نیز در سال 2024 به پایان می‌رسد.

با این حال، طارمی به دنبال ماجراجویی‌های جدیدی است و احساس می‌کند که لیگ برتر به اندازه کافی او را به وجد نمی‌آورد. بسیاری از مدیران ورزشی این اظهارات او را در واقع چراغ سبزی برای جدایی از پورتو می‌دانند.

گفته می‌شود دو تیم ایتالیایی شامل فیورنتینا و یوونتوس که در حال حاضر به دنبال جذب مهاجم هستند، شرایط این بازیکن را زیر نظر دارند.

در واقع یوونتوس به صورت جدی در حال فکر کردن به گزینه جذب طارمی است، چرا که مصدومیت طولانی مدت فدریکو کیه‌زا باعث شده که آنها نیاز مبرمی به جذب بازیکن در خط حمله داشته باشند.

اما بیانکونری باید برای ارائه پیشنهاد و جذب این بازیکن عجله کند، چرا که نیوکاسل از لیگ برتر انگلیس نیز علاقه بسیاری به طارمی دارد و با توجه به مالکیت متمول جدید این باشگاه، مشکلی برای هزینه‌های هنگفت نیز ندارد.

منبع: Calciopolis

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.