باشگاه منچسترسیتی خود را برای به خدمت گرفتن مهاجم نروژی بوروسیا دورتموند آماده می‌کند.

به گزارش فرتاک ورزشی،

ارلینگ هالند با وجود اینکه تا سال 2024 با بوروسیا دورتموند قرارداد دارد، به خاطر وجود بند فسخ 75 میلیون یورویی در قراردادش که در پایان فصل جاری قابلیت فعال شدن دارد، احتمالا در پایان این فصل از جمع زردپوشان وستفالن جدا خواهد شد. از باشگاه‌هایی همچون رئال مادرید، بارسلونا، منچسترسیتی، چلسی، منچستریونایتد و پاری‌سن‌ژرمن به عنوان مشتریان اصلی این مهاجم نروژی یاد شده است اما به نظر می‌رسد قهرمان انگلیس برنامه خاصی برای جذب این بازیکن دارد.

بر اساس گزارش سایت اسپانیایی «تودوفیچاخس»؛ مدیران باشگاه منچسرسیتی خود را آماده ارائه پیشنهادی 5 ساله با دستمزد سالیانه 20 میلیون پوند به هالند 21 ساله می‌کنند. در صورتی که این مهاجم نروژی پیشنهاد منچسترسیتی را قبول کند، تبدیل به یکی از بازیکنانی خواهد شد که در لیگ برتر انگلیس بیشترین دستمزد دریافتی را دارند.

هالند با قبول این پیشنهاد به طور مشترک با کوین‌ دی‌بروینه در صدر لیست بازیکنان منچسترسیتی با بیشترین دستمزد دریافتی قرار خواهد گرفت. در صورت رقم خوردن این انتقال،  تنها کریستیانو رونالدو فوق‌ستاره پرتغالی منچستریونایتد است که بیشترین دستمزد دریافتی را نسبت به این دو بازیکن در لیگ برتر خواهد داشت.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.