پیروزی دشوار بایرن مونیخ برابر لایپزیش طعم متفاوتی برای مانوئل نویر، کاپیتان پرافتخار این تیم داشت.

به گزارش فرتاک ورزشی،

با برتری 2-3 بایرن مونیخ مقابل لایپزیش، مانوئل نویر موفق به کسب پیروزی شماره 310 خود در بوندسلیگا شده و با رکورد اولیور کان، دروازه بان افسانه ای و مدیر اجرایی فعلی بایرن مونیخ برابری کرد. مانوئل نویر در پایان این دیدار در مورد خداحافظی نیکلاس سوله از بایرن در پایان فصل و البته زمان خداحافظی از فوتبال صحبت کرده است.

مانوئل نویر گفت: "از بازی برابر لایپزیش لذت بردم، اگرچه قطعا ترجیح می‌دهم دروازه خود را بسته نگه دارم. گل اولی که دریافت کردیم کمی تاسف بار بود، اما هنوز هم می‌توانیم از کسب این پیروزی خوشحال باشیم. ما به شدت بازیکنان حریف را پرس کردیم و این برنامه بازی ما از ابتدای مسابقه بود. برای همه ما آزاردهنده است که نیکلاس سوله قصد جدایی دارد و دل‌مان برایش تنگ خواهد شد. او از هوفنهایم آمده و تا رسیدن به اوج راهی طولانی را طی کرد.

می توان گفت که سوله در این سال‌ها عملکرد خوبی داشته و اینجا به موفقیت های بزرگی دست یافته است. حیف که سوله می خواهد مسیر دیگری را طی کند، اما ما باید تصمیم او را را بپذیریم. البته من او را به طور کامل از سوله دور نمی شوم و او هنوز بازیکن تیم ملی است.

زمان خداحافظی از فوتبال؟ برنامه من این است که تا زمانی که به حضور در میدان نیاز دارم، تا وقتی که سالم هستم و از فوتبال لذت می‌برم به بازی ادامه دهم. تصمیم خوبی است، قبول دارید؟"

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.