پاری سن ژرمن با درخشش ستاره هایش به یک پیروزی پر گل دست یافت.

به گزارش فرتاک ورزشی،

تیم پاری سن ژرمن در حالی امشب در چارچوب هفته بیست و سوم لیگ یک فرانسه مقابل لیل قرار گرفت که پنج ماه از آخرین و تنها شکست این فصلش می گذشت. بازی دو تیم از ساعت 23:15 در ورزشگاه پیر مائوروی شروع شد.

پاریس در شبی که دی ماریا، مسی و امباپه را در خط حمله داشت، بازی را تهاجمی شروع کرد و در دقیقه 10 توسط دنیلو پریرا به ثمر رسید؛ این گل روی اشتباه عجیب دروازه بان لیل که توپ ارسالی از سمت راست را با مهار ناقص خود مقابل بازیکن حریف کاشت، به ثمر رسید. روی پاس بن عرفا و ضربه بوتمن، لیل در دقیقه 28 بازی را به تساوی کشاند.

شاگردان تنها چهار دقیقه بعد از دریافت گل تساوی، بازهم پیش افتادند. کیمپمبه روی ارسال کرنر لیونل مسی با یک شیرجه بلند در تیر دو توپ را به تور دروازه حریف دوخت. ستاره آرژانتینی پاریس در دقیقه 36 این بار در نقش گلزن ظاهر شد و در موقعیت تک به تک با دروازه بان با ضربه ای نرم توپ را از بالای سر او وارد دروازه کرد تا میهمان با برتری سه بر یک راهی رختکن شود. مصدومیت دی ماریا و تعویض او از دیگر اتفاقات مهم 45 دقیقه نخست این دیدار بود.

 

12

پاری سن ژرمن نیمه دوم را بهتر از حریف شروع کرد و در دقیقه 51 به گل چهارم رسید. پریرا، زننده گل اول بازی، چهارمین گل تیمش را هم به ثمر رساند تا مقابل لیل دبل کند. امباپه که در این دیدار پر گل سهمی در بین گلزنان نداشت، در دقیقه 67 با یک شوت کات دارِ بسیار زیبا از پشت محوطه جریمه گل پنجم تیمش را به ثمر رساند. این آخرین گل بازی بود و پاریس موفق شد حریف خود را نتیجه پنج بر یک شکست دهد.

13

پاریس با کسب این پیروزی 56 امتیازی شد تا همچنان به صدرنشینی مقتدرانه خود تداوم ببخشد. مارسی و نیس به ترتیب با 43 و 42 امتیاز تیم های دوم و سوم لیگ یک فرانسه هستند. لیل هم با قبول این شکس 32 امتیازی ماند تا شانس صعود چند پله ای در جدول را از دست داده و هفته بیست و سوم را با رتبه یازدهم به پایان برساند.

14

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.