کاپیتان بارسلونا از طرفداران حاضر در ورزشگاه درخواست کرد که در جریان بازی از بازیکنان انتقاد نکنند.

به گزارش فرتاک ورزشی،

پنج شنبه شب در چارچوب دور رفت پلی‌آف یک هشتم نهایی لیگ اروپا، بارسلونا در خانه مقابل ناپولی به تساوی یک بر یک رسید.

جرارد پیکه در آخرین مصاحبه خود به هواداران اعتماد داد که بارسلونا می‌تواند برای قهرمانی در این رقابت تلاش کند.البته کاپیتان آبی‌اناری‌ها از هواداران انتقاد کرد و مدعی شد که باید آنان برای بهبود شرایط تیم صبر کنند.

درخواست جالب کاپیتان بارسا از طرفداران

پیکه گفت: من معتقدم ما می‌توانیم قهرمان لیگ اروپا شویم. با این سبکی که بازی می‌کنیم می‌توانیم به قهرمانی برسیم. اگر بتوانیم در دور برگشت از موقعیت‌هایمان استفاده کنیم، جلو و جلوتر خواهیم رفت. هدف ما قهرمانی در این رقابت است.

وی در مصاحبه با مووی‌استار ادامه داد: هواداران آزاد هستند که نظر خودشان را همانطور که می‌خواهند بروز دهند، ولی وقتی ما بازی می‌کنیم، این سوت ها چیز خوبی نیست. من می‌فهمم که هواداران ممکن است ناراحت باشند.

درخواست جالب کاپیتان بارسا از طرفداران

پیکه تصریح کرد: ما دوست داریم که آنها پس از بازی از ما انتقاد کنند نه در جریان مسابقه. خیلی مهم است که هواداران در میان مسابقه سوت نزنند زیرا حواس و تمرکز ما کاملا پرت می‌شود. خیلی ناراحت کننده است که هواداران سمت ما نیستند.

ژاوی نیز پس از دیدار مقابل ناپولی از هواداران در این خصوص گله کرد و گفت که من از هواداران درخواست کردم که سوت نزنند ولی آنها گوش ندادند.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.