ستاره برزیلی تیم فوتبال پاری‌سن‌ژرمن شایعه درگیری‌اش با هم‌تیمی ایتالیایی خود را تکذیب کرد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

در پی شکست 3 بر یک چهارشنبه شب پاری‌سن‌ژرمن مقابل رئال مادرید در دور برگشت از مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا که منجر به حذف پاریسی‌ها از دور این رقابت‌ها با شکست 3 بر 2 در مجموع دو دیدار رفت و برگشت شد، نشریه اسپانیایی «مارکا» با انتشار گزارشی مدعی شد که نیمار به خاطر گل بدی (گل اول) که جان‌لوئیجی دوناروما دریافت کرد، پس از بازی در رختکن به سمت او رفته و با هم‌تیمی‌ ایتالیایی‌اش درگیری پیدا کرده است. نیمار اما با انتشار تصویر چت خود با دوناروما این خبر «مارکا» را تکذیب و آنها را جعلی دانست.

 

در تصویری که توسط نیمار در اینستاگرام استوری شده که چت او با دوناروما را پس از بازی نشان می‌دهد، دروازه‌بان ایتالیایی پاری‌سن‌ژرمن پس از ارسال لینک خبر مارکا که در مورد درگیری این دو بوده، نوشته است: «هی نِی (نیمار)، متأسفم بابت دیروز، این خبر غیرقابل قبول است». ستاره برزیلی پاریسی‌ها هم در جواب هم‌تیمی‌اش گفته است: «دوست من! این اتفاق در فوتبال می‌افتد. ما یک تیم هستیم و همه ما در کنار تو هستیم. تو خیلی جوان هستی و به پیروزی‌های زیادی خواهی رسید. (به این شکست) واکنش نشان بده و ادامه بده. در آغوش می‌گیرمت».

نیمار همچنین با انتشار یک استوری دیگر در اینستاگرام، با متهم کردن روزنامه‌نگارانی که چنین داستان‌های خیالی منتشر می‌کنند، نوشت: «من از صحبت در مورد اخبار متنفرم، اما این پست قبلی (اشاره به استوری که درباره خبر درگیری‌اش با دوناروما منتشر کرده) یک دروغ است. در رختکن دعوایی نشد! روزنامه‌نگاران بی‌کفایت سعی در تبلیغ خود دارند».

در زیر تصاویری که نیمار در این رابطه در اینستاگرام منتشر کرده را می‌بینید:

1

2

 

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.