شرط بندی جالب توجه روی ستاره تیم ملی/ مهاجم ایرانی در این بازی دبل می‌کند!

به گزارش فرتاک ورزشی،

سردار آزمون ستاره تیم ملی فوتبال ایران بعد از پیوستن به لورکوزن، تا امروز سه بازی برای تیمش انجام داده است. او دو بازی در بوندس‌لیگا انجام داده و در لیگ اروپا هم جلوی آتلانتا بازی کرده است.

البته که مجموع دقایق بازی او در این سه دیدار، به ۳۵ دقیقه نرسیده و آنطور که سرمربی لورکوزن گفته، آزمون به زمان بیشتری احتیاج دارد تا خودش را با ریتم بازی تیم جدیدش هماهنگ کند.صفحه توئیتر باشگاه لورکوزن، این بخش از صحبتهای جرارد سیوانه را در توئیتی جدا منتشر کرده و کامنتهای جالبی دریافت کرده است. یکی از طرفداران لورکوزن از آزمون به عنوان یک سرمایه برای این تیم نام برده که با چند بازی دیگر می‌تواند به شرایط کاملا ایده‌الی برسد و بی جهت نیست که او یکی از دلایل اصلی صعود ایران به جام جهانی قطر بوده است.

یکی دیگر از طرفداران لورکوزن نوشته که سردار از دسامبر گذشته نتوانسته در یک بازی ۹۰ دقیقه‌ای حضور داشته باشد منتهی به محض آنکه به شرایط بازی برسد، می‌تواند تبدیل به یک مهاجم خطرناک شود.جالب‌ترین توئیت درباره آزمون هم مربوط به هواداری است که نوشته که اگر سردار در بازی برگشت جلوی آتلانتا از ابتدا به میدان برود، می‌تواند در آن بازی دبل کند و او حاضر است روی این موضوع شرط ببندد.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.