بازیکنان بارسلونا از پیروزی پر گل برابر رئال مادرید در بازی شب گذشته بسیار خوشحال بودند.

به گزارش فرتاک ورزشی،

 بارسلونا شب گذشته در چارچوب رقابت‌های هفته بیست و نهم لالیگا به مصاف رئال مادرید رفت.

شاگردان ژاوی هرناندز تیم برتر میدان در این بازی بودند و موفق شدند با چهار گل برابر حریف دیرینه به پیروزی برسند. این در حالی بود که تیبو کورتوا علیرغم دریافت چهار گل نمایش بسیار خوبی را ارائه کرد و موفق شد از به ثمر رسیدن گل‌های بیشتر جلوگیری کند.

بارسلونا با این پیروزی در فاصله 9 هفته تا پایان رقابت‌های لالیگا به فاصله 12 امتیازی رئال مادرید رسیده و جایگاهش را در رده سوم جدول رده‌بندی تثبیت کند.

بازیکنان این تیم پس از این بازی بسیار خوشحال به نظر می‌رسیدند و از این که موفق شده بودند تیم حریف را در زمین خودش تحقیر کنند سر از پا نمی‌شناختند.

تصاویر منتشر شده از رختکن بارسلونا در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو به خوبی این خوشحالی بازیکنان بارسا را نشان می‌دهد، خوشحالی‌ای که پس از پایان بازی در زمین هم به خوبی دیده می‌شد و در رختکن نیز ادامه پیدا کرد.

3jl3bqz2

در ویدیوی منتشر شده در شبکه‌های اجتماعی که مورد توجه بسیاری از هواداران بارسلونا نیز قرار گرفته تصویر جرارد پیکه دیده می‌شود که با خوشحالی و لبخندی به پهنای صورت وارد رختکن شده و پس از آن با سرعت به سمت ژاوی رفته و این مربی جوان را که پیش از این هم بازی او بود در آغوش می‌گیرد.

ژاوی پس از آن چند نفر از دیگر بازیکنان تیمش را نیز در آغوش گرفته و بابت نمایش خوب و این پیروزی ارزشمند به آنها تبریک می‌گوید.

پس از آن تمام بازیکنان و افراد حاضر در رختکن شروع به خواندن آواز و پایکوبی در رختکن سانتیاگو برنابئو می‌کنند و دنی آلوس و ریکی پوچ نیز در میانه این جمع به خوبی دیده می‌شوند.

 

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.