شاگردان برانکو ایوانکوویچ موفق به کسب پیروزی یک بر صفر مقابل ویتنام شدند.

به گزارش فرتاک ورزشی،

در یکی از دیدارهای هفته نُهم گروه B مرحله مقدماتی جام جهانی در قاره آسیا، تیم ملی عمان که هدایت آن را برانکو برعهده دارد، از ساعت ۱۶:۳۰ امروز در شهر هانوی مهمان تیم قعرنشین ویتنام بودند.

تیم ملی عمان که پس از دو شکست متوالی در دیدار اخیرش نتیجه ارزشمندی با تساوی مقابل استرالیا کسب کرده و نقش مهمی در عدم راهیابی حریفش به جام جهانی داشت، امروز در مسابقه تشریفاتی برابر ویتنام توانست با ارائه یک نمایش بهتر نسبت به تیم میزبان، صاحب سه امتیاز دیگر شود.

شاگردان برانکو ایوانکوویچ که پیش از این دو پیروزی در دیدارهای دور رفت مقابل ژاپن و ویتنام داشتند، امروز هم توانستند یک برد دیگر در رقابت‌های مرحله مقدماتی جام جهانی کسب کنند تا جایگاهشان در رتبه چهارم جدول گروه B تثبیت شود.

تیم ملی عمان در دقیقه ۶۵ دیدار امروز مقابل ویتنام روی توپ ارسالی از جناح راست زمین و ضربه سر تماشایی خالد الهاجری موفق شد به گل برسد و با همین تک‌گل صاحب سه امتیاز خارج از خانه در مسابقه امروز شود.

شاگردان برانکو با کسب پیروزی مقابل ویتنام ۱۱ امتیازی شدند و با چهار امتیاز کمتر نسبت به استرالیا رده سومی، در جایگاه چهارم جدول گروه B مرحله مقدماتی جام جهانی قرار گرفتند که رتبه و امتیازی قابل توجه برای عمانی‌ها به حساب می‌آید.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.