ستاره سنگالی سابق لیورپول معتقد است که بهترین تصمیم برای لیورپول و صلاح ادامه همکاری است.

به گزارش فرتاک ورزشی،

 قرارداد فعلی صلاح با لیورپول تا سال 2023 ادامه دارد و مذاکرات برای امضای قرارداد جدید در ماه‌های گذشته جریان داشته است.

با این حال به نظر می‌رسد که دو طرف در زمینه مالی با یکدیگر اختلاف بسیاری دارند، به همین دلیل به توافق نرسیده‌اند و گفته می‌شود که این مذاکرات مدتی است که متوقف شده است. پیش از این برخی از رسانه‌های انگلیسی مدعی شده بودند که صلاح خواهان دریافت دستمزد هفتگی 300 هزار پوندی برای ادامه حضور در آنفیلد است.  صلاح فصل جاری در 36 بازی توانسته 28 گل بزند و 10 پاس گل نیز بدهد.

شایعات حکایت از علاقه صلاح به حضور در لالیگا و بازی برای یکی از دو تیم رئال و بارسلونا دارد.

 

ال‌حاجی دیوف ستاره سنگالی سابق لیورپول(2002 تا 2005) در واکنش به شایعات جدایی صلاح گفت:« انتقال به رئال مادرید به معنای این خواهد بود که صلاح باید از صفر شروع کند. او باید بداند که یک آفریقایی است و هرگز مانند یک اروپایی با وی برخورد نخواهد شد. به صلاح بهترین قرارداد ارائه نمی شود و با او برخوردی مشابه یک اروپایی صورت نمی گیرد. یادم است وقتی در لیورپول بودم، چنین تبعیض هایی را دیدم. مثلا از من خواستند برای تیم ملی کشورم به میدان نروم و من مخالفت کردم.»

bdnmiz5u

دیوف ادامه داد:« بهترین تصمیم برای لیورپول، قبول شرایط صلاح و تمدید با اوست. واضح است که لیورپول باید توقعات صلاح را برآورده کند. او همراه با سادیو مانه، بهترین بازیکن تیم است و چه ایرادی دارد پول بیشتری دریافت کند؟ لیورپول با صلاح و مانه در خط حمله می تواند جام ها و موفقیت های بیشتری را جشن بگیرد.»

 

 

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.