رئال مادرید در حال برنامه ریزی برای فصل آینده است تا جا برای چهره‌های جدید باز شود و از فشار دستمزد‌ها کم شود.

به گزارش فرتاک ورزشی،

رئال مادرید در حال برنامه ریزی برای فصل آینده است که یکی از اولویت‌های مهم مربوط به خروجی برخی بازیکنان مازاد است تا جا برای چهره‌های جدید باز شود و از فشار دستمزد‌ها کم شود.

بیل، مارسلو و ایسکو با اتمام قراردادشان جدا می‌شوند، سه بازیکنی که عملا هیچ اثری در فصل رئال نداشته اند. باشگاه با رفتنشان ۶۰ میلیون یورو از دستمزد‌ها را کاهش می‌دهد. اما رئال در تلاش است تا سه مازاد دیگر را از تیم جدا کند که کار آسانی نخواهد داشت. هازارد با دستمزد غیرخالص ۳۰، یوویچ با ۱۰ و ماریانو با ۹ میلیون یورو بازیکنان مازاد رئال هستند که رئال با رفتنشان حدود ۵۰ میلیون یورو از فشار دستمزدهایشان را کم می‌کند. این سه زیر ۱۶۰۰ دقیقه بازی کرده اند، اما رفتنشان آسان نیست.

در حقیقت هازارد فعلا برنامه‌ای برای جدایی ندارد و می‌خواهد تا پایان قراردادش یعنی تا ۲۰۲۴ بماند و رئال هنوز ۴۰ میلیون یورو از قسط انتقالش را به چلسی بدهکار است. یکی از گزینه‌ها این است که هازارد به صورت قرضی جدا شود و رئال بخشی از دستمزدش در تیم بعدی او را بپردازد. هازارد اگر بخواهد جام جهانی قطر را از دست ندهد، باید در ماه‌های آینده در تیمی باشد که بتواند بازی کند. یوویچ هم شرابط کمابیش مشابهی دارد. بازیکن صرب نیز تا ۲۰۲۶ قرارداد دارد. دستمزدش نامعقول نیست و مشتریانی هم دارد. رئال امیدوار است که از فروش وی ۲۰ میلیون یورو درامدزایی کند هر چند که مشخص نیست که آیا باشگاهی حاضر به پرداخت این مبلغ می‌شود یا نه.

ماریانو دیاز دیگر بازیکنی است که هنوز یک سال و دو ماه دیگر قرارداد دارد و سالهاست که در مقابل جدایی مقاومت می‌کند. در حقیقت او در دو تابستان قبلی از رفتن خودداری کرده و مشخص نیست که در تابستان بعدی حاضر به جدایی می‌شود یا نه.

سبایوس و وایخو دیگر مازاد‌های رئال هستند که البته دستمزد چندان بالایی ندارند و رفتنشان چندان مشکل ساز نیست. البته لونین هم شاید از نیمکت نشینی کورتوا خسته شده باشد و بخواهد از تیم برود.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.