سرمربی تیم ملی فوتبال لبنان می گوید به طور ۱۰۰ درصد تیم ملی ایران بهتر از تیمش بازی کرد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

ایوان هاسیک، سرمربی تیم ملی فوتبال لبنان پس از شکست تیمش با ۲ گل مقابل ایران گفت: به ایران بابت پیروزی امروز در برابر ما تبریک می‌گویم. برای این تیم در جام جهانی قطر آرزوی موفقیت می‌کنم. با توجه به اینکه بازیکنان زیادی را در اختیار نداشتیم، از این نتیجه راضی هستم و ۱۰۰ درصد کیفیت ایران از ما در زمین بهتر بود.

وی افزود: تنها یک شانس گل روی یک اشتباه به ایران در نیمه نخست دادیم که دروازه‌مان را باز کردند. در نیمه دوم تیم ما عقب کشید و تیم ایران توانست بهتر بازی کند و گل دوم را به ثمر رساند.

هاسیک در خصوص آینده تیم لبنان گفت: در خصوص ادامه کار بهتر است الان بعد از بازی با ایران صحبتی نکنم. آنچه برای من اهمیت داشت، بازیکنان آماده و لیگ خوب برای فوتبال لبنان است. در خصوص آینده باید مدیران فوتبال لبنان صحبت کنند.

هاسیک تصریح کرد: بازیکنان باتجربه زیادی داریم، در کنار این نفرات دوست داریم که در ادامه هم این مجموعه حفظ شود. بازیکنی که در برابر ایران بازی می‌کند، به تجربه خوبی دست می یابد و باید در آینده از این موضوع استفاده نماید.

سرمربی لبنان در خصوص انتقاد رسانه‌های لبنان از او و احتمال عدم ادامه همکاری فدراسیون لبنان با وی گفت: جام ملت‌های آسیا ۲۰۲۳ یک تورنمنت بزرگ برای لبنان است و امیدوارم که برای این جام، لبنان هر ماه بهتر و بهتر شود. احتمالات زیادی هست و ممکن است در آینده هم من با این تیم به همکاری ادامه دهم‌.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.