رئال مادرید برای جذب پدیده جدید فوتبال فرانسه رقیبی جدی مثل پی اس جی را مقابل خود می بیند.

به گزارش فرتاک ورزشی،

رئال مادرید چند سالی است که نگاهی ویژه به بازیکنان جوان و مستعد دارد و در همین راستا شاهد جذب وینیسیوس، رودریگو، فده والورده، کاماوینگا و .... توسط این باشگاه بوده‌ایم.

فوتبال فرانسه نیز در سال‌های اخیر به یک بازار خوب برای رئال تبدیل شده و کهکشانی‌ها به شکار بازیکن از این لیگ نیز توجهی خاص دارندطبق ادعای چند ماه پیش مارکا، رئال مادرید علاقه مند به جذب "اورلین شوامنی"، هافبک 21 ساله موناکو و تیم ملی فرانسه شده است. شوامنی در بازی نهایی لیگ ملت‌های اروپا و در غیاب انگولو کانته، جای او را در ترکیب فیکس خروس‌ها گرفت و درخشان نیز کار کرد.

موناکو سال 2019 برای جذب شوامنی 18 میلیون یورو به بوردو پرداخت کرد و ارزش او اکنون 35 میلیون یورو است. ستاره جدید فرانسه تا 2024 با موناکو قرارداد دارد ولی شاید فصل بعد او را در رئال مادرید ببینیم.

01686114

مارکا دو هفته پیش خبر داد که رئال مادرید پس از چند دور مذاکره مثبت با شوامنی با وی به توافق نهایی رسیده اما امروز مشخص شد که پی اس جی هم وارد گود شده و رقابت اصلی برای جذب شوامنی میان رئال مادرید و پاری سن ژرمن خواهد بود. هر دو باشگاه شوامنی را در لیست خرید خود قرار داده‌اند و پاری سن ژرمن تا لحظه آخر برای خرید او تلاش می‌کند. از سوی دیگر، سران رئال مادرید جذب همزمان کیلیان ام باپه و ارلینگ هالند را در دستور کار خود دارند و در صورت موفقیت این پروژه، خرید شوامنی در تابستان ۲۰۲۲ برای آن‌ها ممکن نخواهد بود. موناکو برای فروش ستاره خط هافبک تیم مبلغی بیش از ۶۰ میلیون یورو می‌خواهد.

شوامنی در بازی اخیر فرنسه برابر ساحل عاج، اولین گل ملی خود را به ثمر رساند.

 

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.