مارسلو بروزوویچ، ستاره اینتر آماده است تا تیمش را در دیدار حساس برابر یوونتوس همراهی کند.

به گزارش فرتاک ورزشی،

 اینتر روز یک‌شنبه در یکی از حساس‌ترین دیدارهای لیگ ایتالیا باید به مصاف یوونتوس برود و این دیدار اهمیت زیادی برای هر دو تیم دارد. 
اینتر و یووه در چند هفته اخیر رقابت نزدیکی را برای حضور در جمع چهار تیم صدر جدول و کسب سهمیه لیگ قهرمانان فصل آینده داشته‌اند و سه امتیاز این بازی می‌تواند برای آنها تعیین کننده باشد. 
بروزوویچ دچار مصدومیت از ناحیه ماهیچه شده و باعث شد این بازیکن در جریان تساوی 1-1 برابر تورینو و فیورنتینا در ترکیب این تیم حضور نداشته باشد. 


با این حال وقفه دیدارهای ملی به این بازیکن کمک بسیاری کرد که بتواند دوران نقاهت و روند درمانش را به‌خوبی پشت سر بگذارد و این بازیکن امروز بار دیگر به تمرینات اینتر برگشت تا در کنار سایر بازیکنان به تمرین بپردازد. 
حالا به نظر می‌رسد که این بازیکن کروات آماده است تا تیمش را در این بازی حساس همراهی کند و این خبر بسیار خوبی برای سیمونه اینزاگی است که از او به‌عنوان مهره‌ای کلیدی در طول فصل استفاده کرده است. 
پیش از این اعلام شده بود که لائوتارو مارتینز نیز شرایط بازی را پیدا کرده و می‌تواند در بازی مقابل یوونتوس در ترکیب تیمش به میدان برود. 
حالا به نظر می‌رسد که تنها غایب احتمالی این بازی برای اینتر، استفان دی فرای باشد که هنوز به تمرینات گروهی برنگشته و فعلا به‌صورت انفرادی تمرین می‌کند.

 

انتهای پیام/