پپ گواردیولا، سرمربی منچسترسیتی، معتقد است حضور آنها در صدر جدول لیگ برتر انگلیس نتیجه تلاش‌شان بوده است.

به گزارش فرتاک ورزشی،

 با توجه به پیروزی ساعاتی پیش لیورپول برابر واتفورد، منچسترسیتی محکوم بود تا مقابل برنلی به پیروزی برسد؛ همین اتفاق هم رخ داد و شاگردان پپ گواردیولا با دو گل حریف خود را شکست داده و صدر جدول لیگ برتر را از لیورپول پس گرفتند.

پپ گواردیولا بعد از پیروزی تیمش گفت: " حضور در اینجا به این دلیل است که ما خیلی کار می کنیم و هر فصل این کار را انجام داده ایم. این اعتبار زیادی برای کل باشگاه است. ما خواهیم جنگید. بازی بعدی ما در لیگ برتر مقابل لیورپول است و می‌دانیم که هدف آن‌ها پیروزی در همه مسابقات است. امیدوارم نه فقط در بازی بعدی بلکه ما هم همیشه سعی کنیم این کار را انجام دهیم. با این حال اول با اتلتیکو مادرید بازی داریم و بعد لیورپول.

از طرفی زمین بازی امروز نیز شرایط را برای ما دشوار کرده بود زیرا هم چمن بلند بود و هم اینکه رطوبتی نداشت بنابراین همه چیز کند بود. با این وجود ما خوب کار کردیم و نهایتا توانستیم این بازی را ببریم."

ixfyx0vc

گواردیولا درباره عملکرد رحیم استرلینگ نیز گفت: "شما دیدید که با امروز در تمام حرکات چقدر تعیین کننده بود و در سمت راست خیلی خوب عمل کرد. من احساس می‌کنم که او در یک لحظه بسیار خوب قرار دارد."

درخشش ایلکای گوندوگان و شکستن رکورد اوزیل توسط او: "وای! او یک انسان استثنایی است. خیلی باهوش است و می‌توانید درباره همه چیز با او صحبت کنید؛ داشتن بازیکنانی مثل او خوب است. خیلی خوشحالم، خوشحالم که توانست این رکورد را بزند…”

 

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.