وین رونی، ستاره سابق منچستریونایتد، معتقد است که جدایی کریستیانو رونالدو و پل پوگبا به سود این تیم است.

به گزارش فرتاک ورزشی،

یونایتد در هفته‌های اخیر نتوانسته شرایطش را بهبود ببخشد و تساوی برابر لسترسیتی امید این تیم برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان فصل آینده را تا حدی کاهش داد.

صحبت‌های زیادی درباره احتمال جدایی رونالدو و پوگبا از این تیم مطرح شده است، خصوصا که قرارداد این هافبک فرانسوی در پایان فصل به اتمام می‌رسد و هنوز خبری از تمدید قرارداد نیست.

رونی درباره شرایط این بازیکن در اولدترافورد گفت:« فکر می‌کنم دیگر به جایی رسیدیم که بهتر است او از یونایتد برد. اگر پل با خودش صادق باشد می‌داند که پس از بازگشت به یونایتد مانند قبل تاثیرگذار نبوده است. من بازی او در تیم ملی فرانسه را دیده‌ام و او در آن تیم بازیکن کاملا متفاوتی است.»

4ajulfgu

 

ستاره سابق یونایتد همچنین با اشاره به شرایط رونالدو اظهار داشت:« او در اوایل فصل گل‌های مهمی زد و برابر تاتنهام هت‌تریک کرد اما من فکر می‌کنم اگر این باشگاه به دنبال ساختن آینده است باید دنبال بازیکنان جوان‌تر و با عطش بیشتر باشد.»

او همچنین به تفاوت شرایط این ستاره پرتغالی نسبت به دوران اول حضورش در یونایتد اشاره کرده و اضافه کرد:« کریستیانو پا به سن گذاشته و مطمئنا بازیکنی که در دهه 20 سالگی بود نیست و این اتفاقی است که برای همه رخ می‌دهد. او تهدیدی جدی برابر دروازه است اما فکر می‌کنم که این تیم برای سایر دقایق بازی به اقدامات بیشتری نیاز دارد.»

رونی همچنین درباره انتخاب مربی آینده شیاطین سرخ از بین مائوریسیو پوچتینو و اریک تن هاخ گفت:« من فکر می‌کنم پوچتینو توانایی‌اش در لیگ برتر را نشان داده است. او این لیگ را می‌شناسد عملکرد خوبی در تاتنهام و ساوتهمپتون داشته است. اگر انتخاب با من بود، او را انتخاب می‌کردم.»

 

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.