فرداشب کار خیلی سختی داریم؛

فران تورس، ستاره اسپانیایی بارسلونا، می‌گوید این تیم کار دشواری برابر فرانکفورت پیش رو خواهد داشت.

به گزارش فرتاک ورزشی،

بارسلونا که این روزها در فرم فوق‌العاده‌ای به سر می‌برد، فرداشب در دور رفت مرحله یک چهارم نهایی لیگ اروپا مهمان آینتراخت فرانکفورت خواهد بود. شاگردان ژاوی اصلی‌ترین مدعی قهرمانی در این مسابقات محسوب می‌شوند اما در عین حال می دانند که کار آسانی برابر فرانکفورت پیش رو نخواهد داشت.

فران تورس، ستاره اسپانیایی بارسلونا، پیش از دیدار فردا شب را فرانکفورت گفت: "من تیم را بسیار با انگیزه می بینم. این اولین بار است که از این ورزشگاه بازدید می کنیم و برای کسب این پیروزی بسیار هیجان زده هستیم. ژاوی از روز اول اعتماد به نفس خود را به من منتقل کرده است. من در شرایط خوبی هستم و به تیم کمک می کنم.

بازی کردن در اینجا خاص است، زیرا این اولین بار است که بارسلونا این کار را انجام می دهد. ما باید برای پیروزی به بازی برویم. می دانیم که آنها حریف بسیار فیزیکی هستند، آنها بازی بسیار سختی را ارائه خواهند کرد، اما ما باید عملکرد خود را به آن‌ها تحمیل کنیم. فردا اولین قدم برای مبارزه برای لیگ اروپا است و ما هر کاری از جانب خود برای رسیدن به آن انجام خواهیم داد."

 

jdswu4ra

 

کار با ژاوی: "دی ان ای، رهبری و فروتنی. از روز اولی که او آمد اعتماد به نفس خود را به ما منتقل کرد، به ما فشار نیاورد و ما از آن قدردانی می کنیم. این یک تغییر بزرگ برای باشگاه بوده است."

آینده عثمان دمبله: "من او را اینجا در بارسلونا می‌دزدم... بارسلونا یک باشگاه بسیار خوب است. می تواند یکی از بهترین های جهان باشد. تصمیم با اوست."

 

 

 

 

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.