خولن لوپتگی، سرمربی سویا به تمجید از کریم بنزما، ستاره گلزن و فرانسوی رئال مادرید پرداخته است.

به گزارش فرتاک ورزشی،

 سویا فردا در حساس ترین دیدار این هفته لالیگا به مصاف رئال مادرید رفته و با کسب پیروزی احتمالی امیدوار به حفظ اندک شانس های خود برای کسب عنوان قهرمانی در فصل جاری است. خولن لوپتگی، سرمربی اسپانیایی سویا که در سال 2018 دورانی کوتاه و نافرجام روی نیمکت رئال مادرید داشت، مدعی شد هر بازیکنی می تواند در این تیم به بهترین بازیکن پست خود در دنیای فوتبال تبدیل شود.

خولن لوپتگی گفت: "ما فردا تلاش می کنیم تا به سه امتیاز دیدار مقابل رئال مادرید دست یابیم، اما می دانم که کار بسیار سختی در انتظار سویا در این مسابقه خواهد بود. رئال مادرید بهترین بازیکنان جهان را در اختیار داشته و یک سرمربی فوق العاده به نام کارلو آنچلوتی روی نیمکت این تیم حضور یافته است. رئال مادرید بهترین تیم جهان محسوب می شود، اما ما نیز تلاش می کنیم به امتیازات کامل این مسابقه دست پیدا کنیم.

احتمال رسیدن توپ طلا در سال جاری به کریم بنزما؟ از نظر من او بازیکن فوق العاده است. بنزما در سال های اخیر دوران حرفه ای فوق العاده ای داشته و همین که این بازیکن در شرایط فعلی اینقدر در ترکیب رئال مادرید تاثیرگذار نشان داده، به خودی خود گویای همه چیز در مورد این بازیکن است. به نظر من حتی اهدای جایزه توپ طلا به کریم بنزما نیز نمی توانند برای نشان دادن بزرگی این بازیکن کافی نیست.در تیمی مانند رئال مادرید، هر بازیکنی در هر پستی در میدان ظرفیت این را دارد که تبدیل به بهترین بازیکن در پست خود شود."

 

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.