لیونل مسی نمی‌تواند در مسابقه‌ای که به احتمال بسیار زیاد قهرمانی تیمش در لوشامپیونه در آن مسجل می‌شود حضور داشته باشد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

 پاری‌سن‌ژرمن با پیروزی 3 بر صفر شب گذشته (چهارشنبه) برابر آنژه در فاصله یک امتیازی کسب عنوان قهرمانی فصل جاری لوشامپیونه قرار دارد. این یعنی که شاگردان مائوریسیو پوچتینو با یک تساوی از بازی بعدی‌شان که شنبه شب در خانه برابر لانس است دهمین قهرمانی‌شان را در فاصله 4 هفته به پایان فصل قطعی می‌کنند. لیونل مسی اما نمی‌تواند در آن بازی حضور داشته باشد و دلیل آن هم مصدومیت است.

باشگاه پاری‌سن‌ژرمن با انتشار بیانیه‌ای درباره آخرین وضعیت لیونل مسی که شب گذشته هم در ترکیب تیمش حضور نداشت، اعلام کرد که دوره بهبودی ستاره آرژانتینی پس از تورم تاندن آشیل پای چپ او همچنان ادامه دارد و وضعیت این بازیکن 48 ساعت آینده دوباره باید مورد بررسی قرار بگیرد.

علاوه بر مسی، مارکو وراتی هافبک ایتالیایی PSG به دلیل مصدومیت زانوی پای چپ و پرسنل کیمپمبه به دلیل آسیب دیدگی از ناحیه زانوی پای راست، شانس حضور در مسابقه‌ای که به احتمال بسیار زیادی با تثبیت قهرمانی پاریسی‌ها همراه خواهد بود، حضور نخواهند داشت.

این سه نفر تنها بخشی از فهرست غایبان تیم تحت هدایت مائوریسیو پوچتینو هستند که شامل آندر هررا، لاوین کورزاوا، یولیان دراکسلر، عبدو دیالو و لئاندرو پاردس می‌شود.

مسی در اولین فصل حضورش در پاری‌سن‌ژرمن، 21 بار برای این تیم در لوشامپیونه به میدان رفته و در آنها 3 گل زده و 13 پاس گل داده است.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.