ستاره فرانسوی خط حمله تیم فوتبال پاری‌سن‌ژرمن درباره آینده‌اش در این تیم و حرکتی که هواداران در شب تثبیت قهرمانی او و یارانش انجام دادند، صحبت کرد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

کیلیان امباپه بامداد امروز (یکشنبه) پس از تساوی یک - یک تیمش برابر لانس در هفته سی‌و‌چهارم لوشامپیونه و تثبیت دهمین قهرمانی پاری‌سن‌ژرمن درباره آینده‌اش در این تیم صحبت کرد. امباپه که در پایان فصل قراردادش با PSG به پایان می‌رسد و گفته می‌شود که قصد پیوستن به رئال مادرید را دارد، درباره آخرین وضعیت خود گفت: آینده‌ام؟ هنوز هیچ چیز عوض نشده است، بنابراین در حال حاضر هیچ چیزی ندارم که بگویم.

آخرین اخبار در مورد آینده امباپه حاکی از آن است که مادر بازیکن ملی پوش فرانسوی، برای مذاکره با قطری‌ها درباره تمدید احتمالی قرارداد راهی قطر شده است.

امباپه در ادامه درباره هو شدن بازیکنان PSG توسط گروهی از هواداران متعصب باشگاه که در دقیقه 75 مسابقه ورزشگاه را ترک کردند و در جشن قهرمانی هم حضور نداشتند (به دلیل نارضایتی از عملکرد مدیران و ناکامی‌ در لیگ قهرمانان اروپا) تأکید کرد: من ناراحت نیستم. آنهایی که می‌خواستند جشن بگیرند ماندند و جشن گرفتند، آنهایی هم که نمی‌خواستند، جشن نگرفتند. به اندازه کافی هوادار در ورزشگاه حضور داشت. تنها گروهی کوچکی از هواداران رفتند که نمی‌توان رفتار آنها را به پای همه طرفداران‌مان نوشت. ورزشگاه تقریباً پر بود. ما در رختکن هم برای خودمان یک جشن کوچک برپا کردیم و فقط جای جام قهرمانی خالی بود.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.