بنابر ادعای رامون آلوارز خبرنگار مارکا باشگاه رئال مادرید از کورس رقابت برای جذب ارلینگ هالند کنار کشیده است.

به گزارش فرتاک ورزشی،

جدایی ارلینگ هالند از دورتموند قطعی شده و این ستاره نروژی در تابستان پیش رو این تیم را ترک خواهد کرد. همچنین گفته می‌شود که توافق اولیه بین این بازیکن و باشگاه منچسترسیتی حاصل شده و احتمالا او راهی اتحاد خواهد شد. هر چند که پیش از این گزارش حاکی از آن بود که هنوز رئال مادرید نیز در کورس رقابت برای به خدمت گرفتن ارلینگ هالند حضور دارد.

 

تا سال 2024 با باشگاه دورتموند قرارداد دارد اما به واسطه بندی که در آن وجود دارد، باشگاه‌های دیگر می‌توانند با پرداخت 75 میلیون یورو این بازیکن را به خدمت بگیرند. همانطور که گفته شد باشگاه منچسترسیتی با این ستاره نروژی به توافق کامل دست یافته و به نظر می‌رسد اگر اتفاق خاصی رخ ندهد ارلینگ هالند خرید بزرگ تیم پپ گواردیولا در تابستان پیش رو خواهد بود.

 

ارلینگ هالند

با این حال یک سوال بزرگ وجود دارد و آن این است که رئال مادرید در حال حاضر چه موضعی در رابطه با جذب ارلینگ هالند دارد. در همین راستا رامون آلوارز، خبرنگار مارکا مدعی شده که باشگاه رئال مادرید به طور کامل از کورس رقابت برای جذب ستاره نروژی کنار کشیده است. بر اساس ادعای این خبرنگار قهرمان این فصل لالیگا به دلیل مصدومیت های مختلفی که ارلینگ هالند و در فصل اخیر با آن دست و پنجه نرم کرده نگران وضعیت این بازیکن بوده و همین مسئله نیز باعث شده که لوس بلانکوس بی‌خیال به خدمت گرفتن او شود.

 

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.