باشگاه آرسنال به طور رسمی قرارداد سرمربی اسپانیایی خود را تمدید کرد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

باشگاه آرسنال امروز (جمعه) به طور رسمی اعلام کرد میکل آرتتا با امضای قراردادی جدید خود را تا پایان ماه ژوئن 2025 به این باشگاه انگلیسی متعهد کرده است. این مربی اسپانیایی که بین سال‌های 2011 تا 2016 برای آرسنال بازی می‌کرد و با پیراهن این تیم انگلیسی هم بازنشسته شد، در سال 2019 پس از جدایی از کادر فنی پپ گواردیولا در منچسترسیتی و در اولین تجربه سرمربیگری‌اش هدایت توپچی‌های لندن را برعهده گرفت.

آرتتای 40 ساله که تاکنون یک قهرمانی در جام حذفی انگلیس و یک قهرمانی در جام خیریه را برای آرسنال به ارمغان آورده است، پس از تمدید قراردادش گفت: من امروز هیجان‌زده، سپاسگزار و واقعاً خوشحالم. ما می‌خواهیم باشگاه را به سطح بعدی ببریم و واقعاً با تیم‌های برتر رقابت کنیم. برای این کار هم باید در لیگ قهرمانان بازی کنیم.

وی افزود: ما باید بتوانیم تیم را تکامل دهیم، وضعیت بازیکنان خود را بهبود ببخشیم، همه بخش‌ها را توسعه دهیم، ارتباط بیشتری با هواداران خود ایجاد کنیم، جو موجود در ورزشگاه امارات را بهبود ببخشیم و بتوانیم استعدادهای برتر و بهترین افراد را برای این باشگاه جذب کنیم تا این پروژه را تا آن سطح پیش ببریم.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.