رئال مادرید خیلی سریع برای جذب جانشین کیلیان امباپه، پروژه ناکام ماه های اخیر خود وارد عمل شده است.

به گزارش فرتاک ورزشی،

 دیروز صبح بود که خبر حیرت انگیز عدم تمایلی کیلیان امباپه، ستاره فرانسوی و جوان پاری سن ژرمن به رئال مادرید و توافق این ستاره جوان با باشگاه فعلی خود برای تمدید قرارداد منتشر شد. هر چه گذشت این شایعات رنگ و بوی جدی تری به خود گرفت و در نهایت در حال حاضر تردیدی وجود ندارد که کیلیان امباپه فصل بعد برای رئال مادرید بازی نمی کند و او در رختکن پاری سن ژرمن باقی خواهد ماند.

اما سایت برزیلی گلوبه اسپورته مدعی شد کارلو آنچلوتی خواهان جذب ریچارلیسون، ستاره برزیلی اورتون به جای کیلیان امباپه شده است. قیمت این مهاجم بلندقامت 70 میلیون یورو برآورده می شود که قطعا هیلی کمتر از رقم پیشنهادی به کیلیان امباپه بوده است. ریچارلیسون که در فصول اخیر در لیگ برتر عملکرد درخشانی داشته و به تیم ملی برزیل نیز دعوت شده است، زیر نظر کارلو آنچلوتی در اورتون نیز بازی کرده و رابطه خوبی با سرمربی فعلی رئال مادرید دارد.

رئال مادرید در سال های اخیر فعالیت چندانی در بازار نقل و انتقالات نداشته و تمامی تمرکز خود را روی توافق با کیلیان امباپه گذاشته بود. در شرایطی که به نظر می رسید تردیدی در مورد انتقال این بازیکن به مادرید وجود ندارد و حتی فلورنتینو پرز بابت جذب او از خیر توافق با ارلینگ هالند نیز گذشته بود، به یکباره خبر ماندن کیلیان امباپه در پاریس منتشر شد. اما باشگاه اسپانیایی خیلی زود برای جذب یک ستاره جدید در خط حمله وارد عمل شده و می خواهد ریچارلیسون از اورتون را به خدمت بگیرد.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.