اورلین شوامنی، ستاره جوان موناکو با 80 میلیون یورو راهی رئال مادرید خواهد شد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

 پس از ناکامی بزرگ و غیرمنتظره در راه جذب کیلیان امباپه از پاری‌سن ژرمن و تمدید قرارداد این ستاره فرانسوی، رئال مادرید یک بار دیگر برای خرید اورلین شوامنی، ستاره جوان و 23 ساله موناکو وارد عمل شده است. ستاره فصل فوتبال فرانسه در لباس موناکو عملکرد درخشانی داشته و حتی از سوی دیدیه دشان به تیم ملی این کشور نیز دعوت شده است.

این عملکرد درخشان باعث شد تیم‌های بزرگی مانند رئال مادرید و لیورپول برای خرید اورلین شوامنی اقدام کنند. با توجه به شایعات در مورد توافق کهکشانی‌ها با امباپه، این انتقال در هفته‌های اخیر چندان جدی گرفته نشد. اما حالا به نظر می‌رسد مقصد بعدی این ستاره جوان لالیگا خواهد بود. حالا نشریه مونته کارلو و دیگر منابع فرانسوی مدعی شدند خود اورلین شوامنی علاقه‌مند به انتقال به رئال مادرید بوده و این باشگاه اسپانیایی با موناکو برای نهایی کردن این انتقال به توافق رسیده است.

به نظر می‌رسد رئال مادرید برای خرید اورلین شوامنی، با موناکو بر سر رقم 80 میلیون یورو به علاوه پاداش به توافق رسیده و این ستاره جوان با قراردادی پنج‌ساله راهی مادرید خواهد شد. حتی خود اورلین شوامنی این انتقال را به هم‌تیمی‌های خود در رختکن موناکو نیز اعلام کرده و با بازیکنان این تیم وداع کرده است. به نظر می‌رسد به‌زودی توافقات پایانی برای این انتقال بزرگ نیز انجام می‌شود و اورلین شوامنی از فصل بعد لباس رئال مادرید را به تن خواهد کرد. در روزهای اخیر نام هایی چون ریچارلیسون یا رافائل لیائو نیز برای تقویت خط حمله رئال مادرید مطرح شده بود، اما آنها شوامنی جوان را برای سال های آینده جذب کرده اند.

 

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.