شکست تیم فوتبال لیورپول در فینال لیگ قهرمانان اروپا، موجب شد تا سایت‌های خبری مصری از سومین ناکامی «محمد صلاح» و دور شدن وی از توپ طلای فوتبال جهان خبر دهند.

به گزارش فرتاک ورزشی،

تیم فوتبال لیورپول انگلیس که محمد صلاح ستاره مسلمان مصری را در اختیار دارد، شب گذشته با یک گل مغلوب رئال مادرید شد و به عنوان نایب قهرمانی لیگ قهرمانان اروپا بسنده کرد. حضور صلاح در ترکیب تیم لیورپول موجب شد تا شمار زیادی از شهروندان مصری شب متفاوتی را تجربه کنند. شبی که تارنمای خبری البیان از آن به عنوان تلخ‌کامی یاد کرد.

در گزارش البیان آمده است: مو صلاح... مو صلاح نامی بزرگ است که امروز از زبان بسیاری در مصر جاری می‌شود و جوانان پیراهن لیورپول با نام و شماره او می‌پوشند. آنان برای دیدار فینال نیز نظاره‌گر عملکرد فرعون جدید مصر بودند. ستاره مصری در این بازی حاضر بود؛ علیرغم بازی درخشان صلاح، اما موفق به گلزنی نشد تا در سال جاری برای سومین مرتبه ناکامی را تجربه کند. بغض صلاح در پایان بازی یادآور باخت مصر در فینال جام ملت‌های آفریقا برابر سنگال بود. همچنین صلاح با تیم مصر از راهیابی به جام جهانی ۲۰۲۲ قطر ناکام بود. مصر در ۲ دیدار رفت و برگشت مغلوب تیم ملی فوتبال سنگال شد و نتوانست جواز حضور در جام جهانی را کسب کند.

البیان همچنین نوشت:‌ محمد صلاح که در آن دیدار برای راهیابی به جام جهانی، برابر هم تیمی خود یعنی سادیو مانه قرار گرفته بود در بازی فینال در کنار این مهاجم سنگانی برای موفقیت لیورپول تلاش کرد و در پایان بازی، این ۲ بازیکن غمگین بودند.

این تارنمای مصری در ادامه گزارش خود آورده است: شب گذشته و همزمان با دیدار نهایی لیگ قهرمانان اروپا، هواداران زیادی با برافراشتن پرچم لیورپول دور هم جمع شدند و با خواندن سرود قهرمانی مخصوص تیم لیورپول به قهرمانی این تیم با محمد صلاح امید داشتند حتی آنان برای موفقیت تیم انگلیسی دعا کردند اما شاگردان یورگن کلوپ باختند تا صلاح نیز از توپ طلای فوتبال جهان دور شود.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.