ممکن است خیلی زود شاهد تقابل دوباره رئال مادرید و لیورپول در لیگ قهرمانان اروپا باشیم.

به گزارش فرتاک ورزشی،

رئال مادرید دیشب و با ارائه نمایشی منطقی و بدون اشتباه، با یک گل از سد لیورپول گذشته و برای چهاردهمین بار فاتح لیگ قهرمانان اروپا شد. اگرچه در طول 90 دقیقه این مرسی سایدی‌ها بودند که فرصت‌های بیشتری برای گلزنی داشتند، اما در نهایت رئال مادرید با تک گل دقیقه 59 وینیسیوس جونیور از سد این تیم گذشته و مقام قهرمانی را از آن خود کرد.

اما احتمال زیادی وجود دارد که در قرعه‌کشی فصل بعد لیگ قهرمانان، رئال مادرید و لیورپول در یک گروه قرار بگیرند. فصل پیش رو سه نماینده فوتبال اسپانیا در گلدان دوم قرار دارند و بدین‌ترتیب احتمال تقابل زودهنگام فینالیست‌های این فصل لیگ قهرمانان بیشتر می‌شود. در واقع یوونتوس، لیورپول، چلسی، تاتنهام و لایپزیش حریفان احتمالی رئال مادرید از گلدان دوم در قرعه کشی مرحله گروهی لیگ قهرمانان فصل بعد هستند. اما با توجه به حضور یک باشگاه انگلیسی، یک تیم ایتالیایی و دو باشگاه آلمانی در گلدان یک، رئال مادرید قطعا با یکی از باشگاه‌های انگلیسی در یک گروه خواهد گرفت.

بازیکنان لیورپول در هفته‌های اخیر بارها از انگیزه‌های خود برای جبران شکست در فینال سال 2018 و انتقام از رئال مادرید سخن گفته بودند. اما در نهایت باز هم این تیم اسپانیایی بود که موفق به کسب پیروزی شد و حالا ستاره‌های لیورپول امیدوارند این فرصت در مرحله گروهی فصل بعد لیگ قهرمانان مهیا شود.

 

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.