ایوان پریشیچ، ستاره کروات و سابق اینتر با قراردادی دو ساله و رایگان به تاتنهام محلق شد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

تلاش اینتر برای تمدید قرارداد با ایوان پریشیچ اثربخش نبود و این وینگر کروات در نهایت بعد از اتمام قراردادش با باشگاه ایتالیایی، به پیشنهاد تاتنهام پاسخ مثبت داد. دستمزد این بازیکن در تاتنهام حدود 5.1 میلیون پوند در سال و 98 هزار پوند در هفته خواهد بود. بعد از شش سال بازی در ترکیب اینتر و البته یک فصل حضور قرضی در بایرن مونیخ، حالا ایوان پریشیچ از ابتدای فصل بعد در لیگ برتر بازی خواهد کرد.

ایوان پریشیچ شنبه شب معاینات پزشکی خود را لندن انجام داده و در نهایت با قراردادی دو ساله راهی اسپرز شد. او اولین خرید تابستانی برای تاتنهام بوده و آنتونیو کونته امیدوار است در این مدت حداقل شش بازیکن جدید دیکر به خدمت بگیرد. چندی قبل نشریات انگلیسی خبر از بودجه 200 میلیون یورویی تاتنهام برای تقویت ترکیب و راضی کردن کونته به ادامه همکاری دادند و خرید ایوان پریشیچف اولین گام برای نیل به این هدف در فصل تابستان است.

ایوان پریشیچ بعد از امضای قرارداد با تاتتهام گفت: "من واقعا هیجان زده هستم که کارم را در جمع خانواده اسپرز شروع کنم. اینجا خانه من برای دو سال آینده خواهد بود و من نمی توانم برای پوشیدن لباس تاتنهام صبر کنم."

 

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.