ظاهرا رابطه ۱۲ ساله ستاره فوتبال به پایان خود نزدیک شده است.

به گزارش فرتاک ورزشی،

 نشریه اسپانیایی «ال‌پرودیکو» مدعی شد، جرارد پیکه به همسر خواننده‌اش شکیرا خیانت کرده و به زودی این زوج معروف جدا خواهند شد.

بعد از کلیپ رسمی جام جهانی ۲۰۱۰ در آفریقای جنوبی بود که جرارد پیکه و شکیرا رابطه خود را آغاز کردند و حالا بعد از بیش از یک‌دهه، این خواننده مشهور به همسر اسپانیایی خود مشکوک شده است. ‌اقامت جرارد پیکه در آپارتمان قدیمی‌اش در بارسلونا شایعات مشکلات بین این ستاره اسپانیایی و شکیرا را تقویت کرده است.

همچنین شکیرا اغلب تصویری از خود در کنار جرارد پیکه را در پروفایل اینستاگرام خود به اشتراک می‌گذارد، اما از تاریخ ۲۱ مارچ این روند تغییر کرده و تها عکسی از خود خواننده در قسمت پروفایل قرار گرفته است. اما اخبار حاکی از آن است که شکیرا متوجه شده جرارد پیکه با زن دیگری ارتباط دارد و به همین دلیل احتمالا به‌زودی خبر جدایی این دو نفر منتشر خواهد شد. به نظر می‌رسد جرارد پیکه با ریکی پویگ، بازیکن جوان بارسلونا چندین بار در کلوپ‌های شبانه حاضر شده و شکیرا نیز متوجه این موضوع شده است. گفتنی است جرارد پیکه و شکیرا دو فرزند هفت و ۹ ساله دارند.

البته هنوز این زوج مشهور واکنشی به شایعات اخیر نداشته‌اند و این خبر به‌صورت رسمی تایید نشده است. جالب اینجاست شکیرا اخیرا ترانه‌ای با مضمون خیانت نیز منتشر کرده که برخی معتقدند خطاب او در این قطعه نیز جرارد پیکه، ستاره محبوب و پرافتخار باشگاه بارسلونا بوده است.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.