باشگاه رئال مادرید پس از منتفی شدن جذب کیلیان امباپه به سراغ جذب اورلین شوامنی هافبک موناکو رفته ولی باشگاه پاری‌سن‌ژرمن نیز با پیشنهاد بالاتر به دنبال این هافبک جوان فرانسوی است

به گزارش فرتاک ورزشی،

باشگاه رئال مادرید برای خرید شوامنی مبلغ ۶۰ میلیون یورو نقد به علاوه ۱۰ میلیون یورو پاداش بر اساس عملکرد پیشنهاد داده است اما پیشنهاد ۱۰۰ میلیونی پی اس جی نقشه های رئال را نقش بر آب کرده چرا که رئال حاضر به پرداخت چنین مبلغی نیست.

ناصر الخلیفی در شروع تابستان با تمدید قرارداد کیلیان امباپه ضربه سهمگینی به رئال مادرید وارد کرد و حالا در نظر دارد که با ربودن یکی از بازیکنان مورد نظر رئال مادرید ضربه دیگری را به این تیم وارد کند.

مارکا نوشت: باشگاه اسپانیایی حاضر نیست مبلغ ۱۰۰ میلیون یورو را برای شوامنی بپردازد و هر چند که خود این بازیکن دوست دارد که به رئال مادرید بیاید اما با توجه به این که با موناکو قرارداد دارد، حرف نهایی را باشگاه فرانسوی خواهد زد. رئال به موناکو ۴۸ ساعت برای پاسخگویی مهلت داده و پس از آن دیگر منتظر نخواهد ماند.

رابطه الخلیفی و مدیران رئال مادرید به شدت خراب است و از طرفی گفته می شود که امباپه شخصا در اردوی تیم ملی فرانسه تلاش می کند تا شوامنی را مجاب کند تا به پیشنهاد پی. اس. جی پاسخ مثبت بدهد و راهی پاریس شود.

اورلین شوامنی هفته‌هاست که با رئال به توافق شفاهی رسیده و اولویت او نیز پیوستن به این باشگاه است. جذب شوامنی برای پی. اس. جی بیش از اینکه یک نیاز حیاتی باشد، یک هدف استراتژیک است و در واقع باعث خواهد شد رئال از جذب یک ستاره آینده دار در خط میانی محروم شود.

رئال هرگز تصور نمی‌کرد که قیمت بازیکن ۶۰ میلیون یورویی با دخالت پی. اس. جی تا ۱۰۰ میلیون یورو بالا برود ولی همین‌که تاکنون موناکو و پی. اس. جی برای این انتقال به توافق نرسیده‌اند، باعث بالارفتن خوشبینی‌ها در باشگاه مادریدی شده است.

روز گذشته رئال به موناکو اطلاع داد که از پیشنهاد قبلی خود فراتر نخواهد رفت و هنوز پاسخی دریافت نکرده است.  

موناکو می‌داند که علاقه شوامنی بازی برای رئال است و همین باعث شده تا همچنان نتواند با پی. اس. جی به توافق نهایی برسد ولی در دنیای فوتبال بارها شاهد بوده‌ایم که خواست خود بازیکن شرط اصلی برای انتقال به یک باشگاه نیست. رئال امیدوار است به‌زودی بتواند پاسخ مثبت موناکو را بگیرد تا بتواند هفته‌های پیش رو را به یافتن یک مهاجم نوک باکیفیت اختصاص دهد.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.