اورلین شوامنی، ستاره فرانسوی موناکو، یک بار دیگر به شایعاتی که درباره آینده‌اش مطرح می‌شود واکنش نشان داد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

مدیران رئال مادرید تصمیم گرفته‌اند که روند جذب شوامنی را در روزهای پیش رو سرعت بخشیده و کار انتقال این بازیکن به سانتیاگو برنابئو را نهایی کنند. مدیران این باشگاه اسپانیایی مذکراتی را با مدیران موناکو آغاز کردند و به نظر می‌رسد که توافق نهایی در آینده نزدیک به دست بیاید تا این بازیکن از فصل آینده با پیراهن رئال مادرید به میدان برود.

بسیاری از باشگاه‌های درجه یک اروپایی شرایط این بازیکن را مدنظر داشته و حتی برای جذب او اقدام کردند اما حالا به نظر می‌رسد که همگی از این که بتوانند با رئال مادرید برای جذب این بازیکن رقابت کنند ناامید هستند.

همچنین شوامنی در مصاحبه‌ اخیری که انجام داد درباره علاقه رئال مادرید و لیورپول به خود این گونه اظهار نظر کرد: "من هر دو تیم را دوست دارم. من می‌توانم بازی‌های اسپانیا و انگلیس را تماشا کنم. بازی در اسپانیا با انگلیس متفاوت است اما در نهایت مسئله مهم برای من هماهنگی است."

در همین راستا ستاره فرانسوی که اکنون در اردوی تیم ملی کشورش به سر می برد واکنش جدیدی به شایعات زیادی که درباره آینده اش مطرح می‌شود نشان داده و می گوید: "من از این موضوع ناراحت نیستم، زیرا این موقعیتی است که همیشه دوست داشتم در آن باشم. زمانی که من مورد توجه باشگاه‌های بزرگ قرار دارم، به این معنی است که عملکرد درست و خوبی دارم. من هنوز در مورد آینده ام تصمیم نگرفته‌ام."

 

 

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.