دو باشگاه چلسی و اینتر در آستانه توافق برای عقد قرارداد به منظور انتقال قرضی مهاجم بلژیکی آبی‌پوشان لندن به نراتزوری هستند.

به گزارش فرتاک ورزشی،

منابع ایتالیایی ابراز اطمینان کرده‌اند که باشگاه‌های اینتر و چلسی حداکثر تا یکشنبه برای انتقال قرضی روملو لوکاکو به توافق نهایی دست پیدا خواهند کرد.

با وجود انتشار اخبار و شایعات فراوان درباره بازگشت لوکاکو به اینتر از مدت‌ها قبل، باشگاه‌های اینتر و چلسی در هفته جاری برای اولین بار درباره انتقال مهاجم بلژیکی به نراتزوری با یکدیگر تماس مستقیم داشتند و گویا فاصله آن‌ها تا توافق برای این جابه‌جایی از آنچه تصور می‌شد، کمتر است.

لوکاکو دقیقاً یک سال قبل با قراردادی ۱۱۵ میلیون یورویی از اینتر به چلسی پیوست، اما در این تیم روزهای پرفروغی نداشت و به همین دلیل باشگاه انگلیسی را تحت فشار گذاشته است که با بازگشت او به اینتر موافقت کند. مدیران باشگاه نیز با توجه به آمار و نقش کمرنگی که در برنامه‌های تاکتیکی توماس توخل دارد، با جدایی او حتی با قبول ضرر مخالفت نیست، چرا که با این کار حداقل از پرداخت حقوق نجومی وی معاف خواهد شد. طبق گزارش نشریه «گاتزتا دلواسپورت» و شبکه «اسکای اسپورت» ایتالیا، پیشنهاد اول اینتر به چلسی، یک قرارداد قرضی یک ساله در ازای ۵ میلیون یورو به علاوه ۵ میلیون یوروی دیگر به‌عنوان پاداش‌های مرتبط با عملکرد بازیکن بوده که رد شده است، چرا که رقم موردنظر طرف انگلیسی نزدیک به ۱۵ میلیون یوروست.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.