با وجود تلاش منچستریونایتد و آرسنال برای جذب تامی آبراهام از آ اس رم، ژوزه مورینیو با آخرین توان برای حفظ مهاجم انگلیسی تیمش خواهد جنگید.

به گزارش فرتاک ورزشی،

 این روزها گزارشهای متعددی منتشر شده که نشان می‌دهد دو باشگاه لیگ برتری منچستریونایتد و آرسنال به دنبال جذب تامی آبراهام، ستاره انگلیسی آ اس رم، هستند. زمانی که ژوزه مورینیو سکان هدایت رم را به دست گرفت آبراهام از اولین بازیکنانی بود که او برای تیم جدیدش به خدمت گرفت. مورینیو آبراهام را با پرداخت 40 میلیون یورو از چلسی خریداری کرد.

آبراهام برای مورینیو درخشان ظاهر شد. او برای جیلاروسی در سری آ 17گل و در کلیه رقابتها 27گل به ثمر رساند تا نشان دهد چه مهاجم درجه‌یکی است. تیم مورینیو اگر درخشش آبراهام در خط حمله نبود نمی‌توانست قهرمانی در لیگ کنفرانس اروپا را بدست بیاورد.

روزنامه ایتالیایی کوریره دلو اسپورت می‌گوید مورینیو، آبراهام را غیر قابل فروش اعلام کرده. خود آبراهام هم هیچ عجله‌ای برای ترک استادیو المپیکو ندارد و از بازی کردن زیر نظر مربی بزرگی مثل مورینیو کاملا راضی است. مهاجم انگلیسی خوب می‌داند به ندرت پیش می‌آید که مورینیو نسبت به یک بازیکن چنین حسی داشته باشد.

اگر با مخالفت مورینیو، تامی آبراهام امثال در رم ماندگار شود، سال آینده او فرصت خواهد داشت تا به تیم انگلیسی سابقش برگردد. آبراهام پرورش‌یافته آکادمی جوانان باشگاه چلسی است. اگر او تا سال آینده بازیکن رم باشد، چلسی طبق قرارداد خود با باشگاه ایتالیایی می‌تواند بند بازخرید او را فعال کرده و ستاره پرورش یافته توسط خود را به لندن برگرداند.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.