رینیر ژسوس به‌زودی رئال را قرضی به مقصد بنفیکا ترک خواهد کرد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

رینیر ژسوس بازیکن قرضی رئال در دورتموند بود که روزهای خوبی در این تیم نداشت و چیزی نمانده بود در انتقالات تابستانی 2021 راهی تیم دیگر شود. او دو سال پیش با 30 میلیون یورو از فلامنگو به‌خدمت گرفته شد و از تابستان 2020 نیز برای دورتموند بازی می‌کرد.

رینیر برای تیم دوم رئال جذب شد به این امید که هم‌چون رودریگو و وینیسیوس خیلی زود به تیم اول رئال راه یابد اما در نهایت تصمیم بر این شد که قرضی راهی دورتموند شود. تجربه خوب انتقال قرضی اشرف حکیمی به دورتموند باعث شده بود نگاه سران رئال به حضور رینیر در این باشگاه آلمانی مثبت باشد ولی او هرگز نتوانست ارزش‌هایش را ثابت کند.

رینیر در این مدت در 30 بازی تنها 615 دقیقه در میدان بود یعنی متوسط 20 دقیقه در هر بازی و در سه تای آنها نیز بازیکن ثابت بود. او یک گل نیز 27 فوریه 2021 به بیلفلد زد و در بسیاری از بازی‌ها نیز روی سکوها بوده است. مصدومیت و ابتلا به کرونا نیز مزید بر علت شد تا برخی بازی‌ها را هم از دست بدهد. در 2 سال گذشته 30 بازیکن بیشتر از او فرصت حضور در میدان را پیدا کردند.

 

 رینیر ژسوس

 

رینیر حالا به رئال بازگشته تا در خصوص آینده‌اش تصمیم‌گیری شود. طبق ادعای سایت گل، باشگاه بنفیکا به جذب رینیر نزدیک شده و این تیم پرتغالی به‌صورت قرضی رینیر را به‌خدمت می‌گیرد. در قرارداد رینیر و بنفیکا بند خریدی وجود نخواهد داشت. مذاکرات بر سر پرداخت دستمزد سه میلیون یورویی بازیکن در جریان است و گفته می‌شود بنفیکا نیمی از آن را تقبل خواهد کرد. او از فنرباغچه و ختافه نیز پیشنهاد داشت ولی آنها را رد کرد.

 

 

 

 

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.