انریکه خرزو، رئیس اتلتیکو مادرید اعلام کرد که این باشگاه اکسل ویتسل را به خدمت گرفته است.

به گزارش فرتاک ورزشی،

قرارداد اکسل ویتسل، هافبک باتجربه دورتموند با این باشگاه به اتمام رسیده و مقصد بعدی این بازیکن مشخص شده است. این بازیکن بلژیکی با قراردادی تا تابستان 2023 با امکان تمدید به مدت یک فصل دیگر به اتلتیکومادرید خواهد پیوست و این معامله به طور کامل نهایی شده است.

انریکه خرزو گفت: "ما در حال حاضر یک هافبک جدید به تریب اتلتیکومادرید برای فصل بعد اضافه کرده ایم. همانطور که همه می دانید، نام این بازیکن اکسل ویتسل است، عملا کار انتقال این هافبک بلژیکی به مادرید تمام شده است و ما در ادامه بازار نقل و انتقالات تابستانی به دنبال جذب یک مدافع کناری نیز هستیم. اما هنوز باید چند روز یا چند هفته در این مورد صبر کنیم و سپس احتمالا برنامه ما انجام خواهد شد."

اکسل ویتسل که در لیژ متولد شد، در باشگاه استاندارد لیژ رشد کرده و پنج فصل را در این باشگاه گذراند. او سپس یک فصل در پرتغال و برای بنفیکا بازی کرده و سپس به زنیت سن پترزبورگ روسیه رفت و پنج سال را نیز آنجا سپری کرد. پس از یک دوره کوتاه بازی در تیانجین چین، او دوباره خواهان بازگشت به اروپا و این بار دورتموند شد. ویتسل که 124 بازی ملی برای تیم ملی بلژیک دارد، چهار سال اخیر را در بوندسلیگا در سیگنال ایدونا پارک سپری کرده و حالا قصد دارد حضور در لالیگا را نیز تجربه کند

 

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.